Manifest punkera

24. dubna 2006 v 10:31 | world
Manifest mé osoby:

Vládnoucí druh tohohle zkurwenýho swěta zase určowal prawidla. Ostatně jako wždy. Soucit okolí a pocit, že mi nigdo nerozumí se hromadí w hlawě. Pokračuju dál po wyznačené trase. A lidská rasa mě nechápawě pozoruje na cestě za mým snažením. Řežu si játra, řežu si plíce, křičíte proč a já křičím wíce.. totální destrukce je zaručena.

Nekci se wtírat swejma problémama. Náhodou teďko sem happy. Rozdejcháwám lidi jako sou Kamilka, Rip curl.. plostě sem asi záwislej psychicky na holkách, kerý se twářej jako moje kamaládky. Jo fajn žiwot. Dnesga zase sluní swítíčko, taxi sedím u wychlazenýho tonicu a píšu tuhle zpláwu.

Akorát sjíždím Lety Mimo, asi pudu s holčinou do cukrárny.. :)))) plostě sem se dal na zdrawý styl žiwota bez okolníh drog :)) razantní změna, proto ten manifest. Fest? Ktělo by to fesťáček.. :)))) já kci fiXičku!

Gestapo už buší na dweře, za chwilku zeleno-oká díwenka wystoupí z autobusowé linky a já tam du stepowat na stopku zastáwky. Tonic dopit, led dožužlán. Pohodička. Deme do swěta, hledat štěstí w mražáku.. :))))
 


Komentáře

1 P.A.B. P.A.B. | 24. dubna 2006 v 16:26 | Reagovat

první odstavec věřim...ale pak kecy o zdravym stylu sou stejně jenom kecy...a ty to sám dobře víš...máš chvilky, kdy chceš bejt hodnej chlapeček, ale sou to jenom chvilky...tonic si dopil...a co bude dál?..budeš si dál řezat vnitřnosti...

2 world world | E-mail | 24. dubna 2006 v 16:38 | Reagovat

mě máš prokouknutýho.. hladina klidná, by se hodila hlawa do klína :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama