Fešné fotešky

10. května 2006 v 18:59 | world
No taxem se rozhod dát sem párset foteček.. jako nuda.. wěčinu znáte z Líbka, ale ty cco neznáte, rázem poznáte.. :))))

Srpen 2005. Já a Pájinka. Konecc srpna, já a ona, w té době pro mě neskutečná princezna sme spolu jaxi chodili.. :)))) ona byla také sluníčko.. :)) a jako w té čajce bylo mocc hezky.. následuje katarze, člowěg se občas chowá yag swině.. prostě nicc není tak hezzkéé, yag wypadá..
Září 2005. Opět s Pájinkou.. tentokrát na legálním wýletě w zoologické zahradě, welice poučnéééé :)))) oprawdu.. :)) no byli tam tehdá fajn lidi.. že Kubíku.. :)) plostě byla to taká pohoda, fajn parta.. :))))
Září 2005. Taktéž zahrádka plná zwířátek.. a poslední foteška s podobnou tématikou :))))
Leden 2006. Taká zapadlá hospůdka, fajn pokecc.. já sem nalewo.. :)))) jako kdyby měl někdo problémy mě najít. Wedle mě stojí Jára, týpeg absolut w poho.. nabíječ.. no to ye yedno, steyně neznáte.. :))))
Březen 2006. Kamilka a já. Wěci se maj tak. Ona je moje nejlepčejší kamarádka. Ona je strašně sexistická. Ona je sladká. Ona je milá. Ona je swá. Ona je holka. Ona není moje holka :)))). Kamilka je osůbka, pro kerou žiju swůj žiwot, pač mi dodáwá energii :)) jako dobíjí baterky. Ale nabíječ nejsem.. :))))
Březen 2006. No i když.. hezká fotka, nééé? Ať žijou reality šou.. :)) tady máte jednu na pokrašowání.
Březen 2006. Všechny ty fotečky sou z plesu. A já tady wůbecc nepláču, néé.. to se jenom zdá.. ach jo, hádejte třikrát kwůli komu sem plakal.. jo jo.. kwůli také neposlušné díwčině s dwou foteg nad tím :)))) ale neuděláš nicc.. jinak wedle mě sedí kámoš. Bery. Takej jedinečnej talent na to, zlepšit mi náladu..
Březen 2006. Hej, plosím, řekněte mi kdo to je a jaxe menují? Wobě.. wypisuju odměnu, jenom mi sežeňte, s kým sem to byl.. :)))) kuju.
 


Anketa

Těšíte se na léto?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 jarek jarek | E-mail | 10. května 2006 v 20:13 | Reagovat

no co k tomu dodat.....jde videt ze je to strasne slozitej clovicek ..... a poprve jsem ho videl ze dava sve pocity hodne najevo

2 world world | E-mail | Web | 10. května 2006 v 20:16 | Reagovat

no tak pláčící lukášeg zapůsobil, jo? :)))) ale jinaxem psychicky silnej skorem jako denis rodmen ( to byl takej basketbalista, kerej byl tag sebewědomej, až zapomněl, že je basketbalista.. :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama