Je libo H2O?

21. června 2006 v 20:45 | world
Ráno mě paní zubařka ujistila o sqělém stawu mého chrupu.. a hned se lépe wstáwáááá.. do nowého dne.. :)))) do nowého rána. Autobus už stál na zastáwce a taxem jen nakočil.. dneska sme dělali dozor na atletickýh slawnosteh maleyh prcků a pojali sme to.. wesele.. :)))) a akčně.

Nejdříf sme odkopáwali malý černý spoluobčany z atletické dráhy, absolutní rasismus, yako takey krásney poccit strčit do Otíka ( oto - občan trwale opálen, pozn. autora ), nakopat ho legálně.. yenom si po zákroku nezapomeňte opláchnout ručky.

Atletika člowěga omrzí. A tak sme nejdříf řádně zásobowali swá játra ředěnou H2O a následně i plíce a následně jsme se wydali Zemiho autem na pizzu. Poté, cco sme objeli ca. dwacet různeyh prostor, gde mají wznikat pizzy, sme to málem wzdali. Chudák moye fanynka, seděla na sedadle smrti, zemi jí mocc nešetřil.. btw. měl f sobě trochu H2O, také naředěné, no znáte to.. plostě zemiho JÍÍÍÍÍZDÁÁÁÁ!!!! :))))

Wzadu sem seděl jáá, jaski a wajgy. Prostě elitní složení.. škoda, že Olí nejela taky.. byli bychom kompletní. Na parkowišti u Olympie, gde sme zakotwili nás kluci takticky opustili a jáá zůůůstal s fanynkou osamoccen.. :)) jako sme si powídali.. abyste si nemysleli..

.. btw. hádanka pro mladistwé: máme nowého spolužáka, je holohlawej a má malý woči, má natrhnlou prdelku, na fotkáh wýraz idiota a jezdí na byciklu. Kdo je to? :))))

Po snězení pizzy sme se šli natáhnout na tartan (=taxe menuye powrh z kerýho ye atleticcká dráha). Tam sme wesele tráwili pifka a pizzu.. a náhle nápad.. deme se wykoupat.

Yako bezwa peccka. Supéééér.. kci jít.. něako mi doyde, že byh byl mokrey.. a wzhledem g tomu, že na mě čeká doma gestapo, nehodilo by se přijít mokrý.. to sem eště newěděl, že se přiřítí Hurikán Katharina.. :))))

.. btw. už wíte gdo ye ten nowý spolužák? :))))

Jako u wody sranda, na takým zapadlým rybníku se fšici rochňali yag tučňáci, yako holky naiwky wlezly oblečené na kládu, yako zkušeníí kluccii ye z YEYIH klády shodili.. :)))) roztomilý dwojsmysl :))

Při jízdě zpět na stadion už byl hurikán w plným proudu a yako jaski se definitiwně zbláznil a uděal se zemiho autokaru kabriolet.. :)))) ccelou ccestu, krom intermezza, gdy se projíždělo kolem příslušníků PRČ (=pořádně retardowaní čůráci - policie ČR, pozn. autora ) se projžděl s hlafou wenku.. Olí ho ochotně napodobowala. Opicce se pozná hned.. :)))) nicc we zlým.

Na stadioně tradiční nuda, nyní mokrá nuda.. :)) wajgyho buzikuye matka přez telefon a tag nálada w případě fabulisty klesá pod absolutní nulu. Zbyteg osazenstwa následně weze teroristu domů..

.. ten se stafí u doktorky. Jako tam zase černo. Neska mám někaej černej den.. :)))) a zase začlo chcát.. černey den plney H2O. Paxe zastafí u babičky na jahody. A paxe swalí g telewizi a wolá si a píše s fanynkou.. a ye mu dobře.. a kočárky do kočárkárny, noccležnícci do nocclehárny.. :))

Zítra pudem zas na swětowě proslulý stadion.. :)) zase budem šikanowat.. a zase to bude kotlíík zážitků.. :)))) wiď holohlawey malowokey spolužáku? :))))
 


Anketa

Těšíte se na léto?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 jaski jaski | 21. června 2006 v 20:50 | Reagovat

ad 1)oto - občan trwale opálen, pozn. autora     megalol

ad 2) PRČ (=pořádně retardowaní čůráci - policie ČR, pozn. autora       ultramegasuperlol

ad 3) a jaky sou ceny za pripadne uhodnuti? ty jeden teroristickej smudlo ja ti dam vyrza idiota :D  sem ti rikal ze mi slunilo sviticko do ksichtu ne :D

2 world world | E-mail | Web | 21. června 2006 v 20:53 | Reagovat

ááále áááno.. swítíčko sluníí.. mimochodem.. gdyž wás pááálííí na zááádeh.. neznamená to automaticcky, že máte propálené tričko.. to pro Ty, bez wlasů.. :))))

3 world world | E-mail | Web | 21. června 2006 v 20:54 | Reagovat

ad1) oto není z mojí hlawy, jednou mi to řekla wewerka a měl sem z toho šoky, ale stejně je to mazec

ad2) to z mojí hlawy je, a je to prafda.. dneska zase wybírali na silnicci DUBÍ-KRUPKA, taxem zwědaf, esli chytli zemiho

4 jaski jaski | 21. června 2006 v 21:08 | Reagovat

fakt?svine.me by zajimalo jak ste to zhavy dostaly ke me vrchem.ste si na me odklepavali ne?

5 world world | E-mail | Web | 21. června 2006 v 21:19 | Reagovat

:)))) se musí umět.. :)) něgdy naučím.. podobney fígl yako s broukama u péti.. to ye měkkeyš! tan se nenechal ani namokřit.. to mě ste aspoň namokřili.. :))

6 huhu huhu | 18. července 2008 v 19:36 | Reagovat

Sorry,ze ti to posilam.Posilam to ze strachu.NE o sebe ale o sve blizke.Tento dopis pochazi z Venezuely byl vyslan aby zmenil tvuj zivot a udelal te stastnejsi.Posli tento dopis 20 lidem do 96 hodin.Zmeny se dockas do 5 dnu.Alena Kovarikova ktera tento dopis poslala 22 lidem vyhrala v losovani automobil.Erik Prazak ktery tomuto dopisu neuveril do 5 dnu dostal rakovinu

Jeho ty fotky súuuuuuuuuu bomba!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama