S.O.B.O.T.A.

18. června 2006 v 21:43 | world
6 hodin a tři minutky. Wstáwám a přesouwám swé tělo na tepliccké nádraží, gde se po trati Teplicce-Ústí odebírám do bezpečí. Ccelou ccestu poslouchám plastic people a rozhlížím se po roštěnkáh kolem mě.. :)))) žádnou bohužel nefidím. Yako yedna se ke mně hlásí, ale ye mocc stará a zdeformowaná. Off topic: W páteg sem potkal w olympii takou ska-holčinu, yako něcco tag roztomilýho sem nefiděl hafec dlouho.. a yako hlafně wypadala, yako swá wlasní wosobnost, prostě ukáska antikomerce.. :)) yako kci poznat.. mocc mocc.. :))))

7 hodin a něcco. Koupil sem si nofou baterku do empétrojky, kapitalistický píči po mě ktěli pade za yednu malou baterčičku.. a nalodil sem se za poslechu jaksi taksi do busu Ústí-Petrowice. Nekonečná ccesta w buse plným důchodcců. Yako yeli na wýlet.. yako yeli umřít. Připadalo mi to yako bus do oswětimi. Wšici dobrowolně na smrt.

Kráce pře dewátou. Kci se dostat přez hranice do Němeccka. Pan česgey ccelníg se na mě koukne a podá muy pas do wokýnka g němccowi. Ten se na mě yen usměye a kce mi mou psí knížku wrátit, gdyž českey celníg, swině yedna mrštná zabawí psí kníšku wopět a yako pošle mě čekat na okray ccelnice. A tag tam u krajnice čekám a prohlížím si wšeccgy wostatní pokojný obywatele, cco nenosey woboyky kolem krku a stahowáky na rukáh, pozoruyu wšehny, gdo sou f poho wpuštěni do západní kultůry. Yenom yeden terorista stále stojí u krajnicce.

Dewět hoddin a šestnác minuteg. Yako situacce wážná, nikoliw wšag kritická. G mému tělu se přibližují dwa čeští ccelníci a dwa němečtí. Widím wobušky, klepeta a ye mi to yasný. Yeště pes aby wyčuchal něaký nastrčný matroš a pápá Lukášgu. Ne-e. Podali mi pas. A yako že mě dál nepustěy, ať se wrátím zpět do ČR, že se do Němecc nedostanu po ccelou dobu mistrowstwí swěta w Němeccku. To mě jako nasrali a taxe ptám Němcůů proč nemůžu do yeyih hitlerské wlasti, moye obstoyná němčina očiwidně sere české ccelníky. Nawopag těm němecckým sem se zalíbil a yeden si se mnou powídá o punku a fotbale. Česká ješitnost se fšak ihned přihlásila wo slowo. Podle lámawé němčiny yednoho z metrosexuálů w české uniformě zjišťuji, že wo mě wíí doccela dost wěccí. Wýtržnicctwí na stadioně, wstup na soukromý pozemeg, pohoršowaní weřeynosti či spoluútog na weřeyného činitele. Něcco f tom smyslu wyblil ten muy český pokrewní bratr a yáá měl nezadržitelnou chuť ho skalpowat. Hodil sem na něy swuy uniwerzální ksicht, yaký házím každou chemii, matiku a dycky dyž widím Beghema. Dítě Praotce Čecha se na mě zwesela zazubilo a chuť sejmout toho twora se zase stupňowala. Jeho ( a i muy ) krk zachránil majn dojč frojnt. Ten mi podal pas a říkal, že mi wěří, že neyedu na fotbal. Yako byh měl prachy abyh tam yel, že? :))))

Bude deset. Jedu busem, w něm ochotney řidič, jako wýjimečně můžu woznačit Němcce za hodného milého příwětiwého twora, ochotně mi prodá lewnější wstupenku a yáá mu za to wypráwím swou epizodku z hranic a on mi wypráwí, že yeho starší syn ye členem SGD ( chuligáni Dynama Drážďany ) a yako esli nekci s nima jít něgdy, že mi to zajistí. Čumím na něy yako wůl a naštěstí přicházey nowí ccestuyící a řidič se wesele tlemí do zpětného zrcátga a yáá se tlemím sám na sebe do wodrazu wokna.

Půl před yedenáctou. Dorazil sem do Pirny, do swého adoptiwního domowa. Již na brajte štráse sem wyřešil hlawní důwod, proč sem přijel :)))) nou koment. Paxem se wyhýbal welbloudům, yako legálně tam chodili taccí ti hrbatí koně. No fšude wůně pifka a hlafně kababu. Prostě wítej doma, Lukášgu. Yako nostalgie yako swiň. U Špárky ( banka, skama sem dycky wybíral moye bezedné konto ) :)))) sem potkal Zuzku, yako holku, s kerou sem se yáá nigdy na intru nebawil a nayednou na ní koukám a mám chuť yíí wobeymout, nakonecc sem se yen zazubil ( hezčejš než na ccelníka ), ale steyně absolutní ignorejšn z její strany. Wyrostla z ní hezzká holčina.. steyně yako z Klárky.. ta byla další wosůbkou kerou sem potkal, moye wosobní pražský skáčkařka, prostě klárka yag má beyt mě skorem nepoznala, následowalo obětí.. a paxem widěl taky Danu a to už sem nestíhal absolutně.. yako další wosůbka, kerá ye neskutešně krásná. Widěl sem tři holky - tři gajl médls. Na hofu sem znowu potkal Zuzku :)))) no a ptám se yíí, esli pag wíí gdo sem.. po chwilcce trapného ticha, gdy se mylně domníwám, že holčina usnula.. prohlásí, že sem ten, koho si myslí. Tagže ye mi yasnéé, že nefíí gdo sem. No fajn.. ale stejně je to roštěnka.. :))))

Yedenác. Potkání Štěpíka, Adámka, Cíby a prostě takýh mýh kamarádůůůů.. yako legracce pokecc.. rád sem uwiděl i Adámkowo Káťu, Cíbowo Janu.. Magiku, Blanku, ex moyíííí Kačenku.. ale hlafní důwod mého příyezdu bylo něcco yinéého.. ktěl sem splnit swůy slib, kerey sem dal Letadlu, že yi přiwezu nárameg. No a taxem ho přiwez.. dal sem ho Letadlu na stůl. Ta dífka totiž ye roztleskáwačkou a musela plnit swéé powinnosti.. a tag sem slib splnil yen z polowičky.

Kráce před dwanácctou. Potkal sem hromadně několig mentorů. Nejwícc rád sem widěl panííí Pokornou, yako hezzky si se mnou powídala.. a yako kloboug dolu, ye pořád steyně milá. To samý se nedá říc wo méé býwaléé faworitce Bartáčkowé, esli sem měl někoho na intru dycky rád, byla to wona, ale to yaxe chowala dyž mě widěla, mě zklamalo, žádný ááááhoy nebo něcco přátelskýho. Ale něcco suše pronesla.. "Ty seš tu taky?".. paxe zeptala klišé-wotázkou "Jaxe máš?".. než sem se stačil wymáčknout, wotočila se a začala se tam s někým fotit. Yako neangažuyu se. A ještě mě rozbil Rybníkář, pán, kerý si na mém odchodu uděal kariéru.. se chowal yako megakamarád. Yako fakt né, s Pokornou sem si powídal mocc rád, s wostatníma asi yako z těma českeyma ccelníkama. Yeště sem rád widěl Magdona(=ředitel intru), ye pořád steyney..

Půl yedné. Pokecc s Makakem a Markem.. zase sem se wrátil zpátky na začáteg nofého milénia.. :)))) to ccestofání w čase ye fayn.. škoda, že to de yen w oblasti wzpomíneg.. a ne reááálně.

Yedna. Moye náfštěwa skončila. To cco sem ktěl, mám. A nawííc hafec nostalgie. Ccož nefím esli ye zrowna radostný, každopádně sem ty lidi rád uwiděl. Ccesta nazpáteg doccela ucházela, akorát w Ústí sem se stal nedobrowolným účastníkem skinheadského pochodu, nestál sem fšak na straně oi!generace, ale mezi dredateyma technařema a anarchistama a punkerama, cco šli proti nim na bitku. Yako yáá sem stýlem do huby dostat nektěl a wybruslil sem z toho sqěle, yenom policejní složky našeho demokraticckého státu mě pronásledowaly až na nádraží..

tři hodiny ráno. Konečně doma.. takej powedenej wýlet.. :))))
 


Komentáře

1 Lety Lety | E-mail | 19. června 2006 v 13:57 | Reagovat

No, nevim co rict, veelike prekvapeni a zaroven jeste vetsi zklamani....Ihned po tom co sem prisla na pokoj sem bezela na Hof a ptam se Ciby kde ses, a hle...uz pryc, takze sem byla leda nehorazne nasrana!!!

2 world world | E-mail | Web | 19. června 2006 v 14:42 | Reagovat

přesně.. podobná schíza i u mě. Yako mocc sem Tě ktěl widěti a dát Ti to.. ale to ye už yedno.. nárameg máš, ye ode mě a může Tě těšiti, že sem na Tebe myslel a že mě mocc mrzelo, že sem Tě nespatřil.. třeba za rok, na příští štadfest.. nebo za rok na lázeňský? :))))

3 Lety Lety | E-mail | 19. června 2006 v 17:11 | Reagovat

To urcite....a zese si na me nenajdes cas...znama firma

4 world world | E-mail | Web | 19. června 2006 v 18:08 | Reagovat

náhodou.. třeba byh si ho našel.. yáá sem na lázeňské neměl bohužel čaz na nikoho :(( a taxe opět omlouwám..

5 Elis Elis | Web | 20. června 2006 v 18:22 | Reagovat

Tak pěkný pojetí Stadtfestu:o) Já tam byla taky, no každej si užil po svém. Tu nostalgii ti moc nezávidim....Máš originální gramatiku, fakt bomba, já to nehodlám hrotit....

6 world world | E-mail | Web | 20. června 2006 v 19:32 | Reagovat

ahóóóóóóóóóy elíííííí :)))) něako nepobírám gdo si.. :)) ale nefa.. originální poyetíí štatfestu? Absolutníí souhlas.. sem takey originál.. cco máá yen newšedníí zážitky.. nostalgie musí beyt, bez níí by si člowěg ničeho newážil.. a lidí na intru si člowěg wážit jednodušše musííí ( i dyž sou wýjimky.. )

7 Führer Führer | 21. června 2006 v 20:02 | Reagovat

:D:D Lucky.... ty sa nezměníš.. :D:D pokračuj.... a žij blaze ;)

8 world world | E-mail | Web | 21. června 2006 v 20:14 | Reagovat

pokračuji a žiji blaze.. :)))) děkuji můy wůdče.. :))

9 Elis Elis | 3. dubna 2007 v 16:51 | Reagovat

Jsem drahá a milovaná sestřička Blanky, jo přesně té Blanky....Koukám, že to co o tobě vyprávěla doma, daleko plandá za skutečností, jsi ještě větší originál a osobnost, než jsem si myslela :)

10 world world | E-mail | Web | 11. dubna 2007 v 15:40 | Reagovat

Elis, nicc taq krásného mi dlouho nigdo nenapsal.. máš welqé pluz! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama