Zpátky do dnů..

13. června 2006 v 19:26 | world
Hlawa zmatek melancholie. Tři hlawní slowa, prowázející mou náladičku.. je zajímawý widět letní nebe mraky a zawzpomínat na starý wěcci. Absolutní zamilowanost se střídá s absolutními pocity beznaděje, wšechno kolem hafec rychle běží, já dýchám a wěřím, i když ztěží, wenku zase léto sněží. A bude hůř. Ne, je mi dobře. Ale stejně mám chuť napsat něco malýho, ale zároweň osobního, hafec identickýho, s čím se ztotžním i za párset let.

Napadaj mě taký útžky wzpomínek.. budu říkat tag heslowitě. Školní wýlet, letmé doteky s Pájinkou, zkalený u stolu. Teplicce, opřeni o obchod Bankrot já a Ajwy. Naprawujeme už dáwno ztracený wztah dwou zaláskowanýh lidí, nenaprawíme, a bude hůř. Taká menčí zima, nádraží a wenku zase teplo a skorem sněží. Prosinec, Spektrum, lawička a taxíg. Fajn noc, fajn den. Realita nebo jen sen? Kurwa zpět, časem zpět! Hned teď! Zpátky do dnů..

.. a ještě zpět. Řecko, nádraží, Simonka. Neodolatelná chuť na holčinu srkající plechowku heineken brčkem. Kolikátou plechowku? Kolikátým brčkem? A wopřeni na chodbě, ptá se puberťáckou otázkou "Chceš mě?" Chci Tě! Koho? A bude hůř.

Místo činu Dublin. Skoro sníh, skoro léto. Julí, kde jsi? Krásko mých snů. Bejvávalo. Bylo dobře, bude hůř. Chtělas bejt inspirací pro tworbu meyh teXtů? Mejh scénářů? Příběhů? Prostupowat mi srdcem od tepny wzhůru a zase dolu. A zase zpátky do dnů..

.. třeba na záchod do kultůráku, že? By mohli lidi wypráwět. Nebo taká Kamilka, nikdy nic nebylo, nikdy nic nebude. Ale hůř eště pořád bejt může.

Hned teď! Exkurze časem. Máte to zadarmo, wás tady krmím, moje harpyje. Město Praha. Po Karláku s klukama, narážíme do lidí, na Hradě pápá, s bráškou w parku čumět na projíždějící autobusy. Jet do Warů? Do Liberce? Kamkoliw. Praha swého syna neopustí. Zevling na ípáku. Nowej azyl. Skéro? Borůvky. Les. Ještěrka. A metro bodá, jeho oči. Chutnaj. Po krwi.

A zase zpátky do dnů. We Sláwii se dny psaly. Hafec příhod. Ajwy a její pokrewní kamarádka. Pokrewní kamarádka? Děfka je to. A já děfkař, mám se to ale kársně, bylo dobře, bude hůř. W podchodu nadchodu kdekoliw ccokoliw kamkolif. Poslední epizoda? Krásné oči sedí proti mě, dokonce čtyři. Je dobře.

A bude hůř.
 


Komentáře

1 world world | E-mail | Web | 19. června 2006 v 17:05 | Reagovat

Sem čekal nějaký komentáříky tady pod tím článkem a wono nicc.. sem tu dal kůži na trh takýmhle weřejným přiznáním, ale nigdo se neangažuye.. no cco, nebudu se ftírat, že? :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama