Ktěl bys wítz?

2. července 2006 v 17:46 | world
Na názef tohohle článku se musí použít parafráze slawného tracku PSH Ktěl bys wítz? :)))) nektěl.. dnesga sem yel opět za swou holčičkou do Mostu. Yako začínám si w Mostě připadat yako doma, asi ze mě bude člen Brüx Vandals.. :)))) néé, to zas néé. Nigdy! Byl sem se podíwat na místním fotbalowýým stadionku a hrozně mi to připomínalo nějakej wesnickey swatostáneg, ale před sannynkou a wostatnííma mostečandama pššššt.. :)))) néé, poprawdě se mi stadionek líbil.. a těším se až začne liga a yááá se tam podíííwáám na fotbal.. :)) to bude mazzecc. Potom, cco sme obešli stadiónek, wydali sme se ke kostelu a následně g wodě, gde sme f tráwě zakempili a užíwali si dětstwí :)))) neuděáš nicc, no? A ktěl bys snad wítz? Ne-e. Plostě každou fteřinku, stráwenou se sannynkou zjišťuyu, že yííí máám rááád.. mocc mocc rád.. :))

Do Řecka se mi mocc nekce, bo tam budu tři teydny bez Sannynky. Ah yo.. yye mi smutno už teď. No ináč nicc nowého. Psal mi wajgy, že se mnou kce jít zítra zapařit. Bohužel si neuwědomil, že dnesga wo půlnoci wodjíždím do Prahy a we dwě letíím na tři tejdny gůůůůd baj ček repablik! :))))

Tři tejdny bez aktualizaccí? Yag yen to wydržíte? :))))
 


Komentáře

1 b_a_r_u_n_k_a b_a_r_u_n_k_a | 8. července 2006 v 11:47 | Reagovat

ahoj Luky:-P...asi newíš kdo jsem ale já to wim:D...a o tom stadionku*IN LOVE*!!!žádnej wesnickej stánek:-/:D...to je náš slawnej stadion*82*...kde Most (skoro):D wždycky wyhráwá:-P:D...a k Sannynce:)...ne že jí ublížíš:-P:D...je to moje nejwtěší láska na swětě a nechci aby jí někdo ranil:(:)...ale nebr to špatně jenom informuju aby si wěděl jak strašně jí mám ráda:D...oki takže konec tohole komentáře:D...páčko:))Barush:)

2 world world | E-mail | Web | 27. července 2006 v 12:11 | Reagovat

ahoj.. díky za wčasné warowáníííí sannynce ubližowati nehodláááám :)))) pokud ona neublííížííí mně.. :)) ccož ye prakticky wyloučenééé, bo se mi hafec líbííí a ye takey muy wosobníí kotlííík :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama