Obrázkowá galerka - první část

27. července 2006 v 9:56 | world
Máme tu pááár luxusnííh fotečeg z Řecga.. :)))) sbírka se bude i nadále rozrůstat.. :)) se neboyte wo nicc nepřídete :)))) u každéé se objewíí popiseg.. gdo to ye cco to ye proč to ye :)))) Zatím se yednáá o nedokončenou werzi, proto čekuyte f průběhu dnů, budou přibýwat nowéé fotečky :))))

Prwní fotka, zcela jistě néé posledníí.. na lodi, takowéé méé oblíbené stanowiště.. :)))) yáá a to stwořeníčko přede mnou si říkáá zuzanka, znám jíí už párset dníí, ale pořádně sem yii prozkoumal až letos w čerwencci.. a yako zkoumání to bylo krááásnéé.. wypadá yako typickáá blondýnka, umělá a hloupá. Ehm, ste hodně daleko wod prawdy, ye hafecc chytrá, no mohl by hloupý člowěg poslouchat Manu Chao? Odpowěď: NE. Ye to strašně sympa tworečeg, na kerýho mám yen krásný wzpomínky, yeyíí náwštěwy u mě na pokoyi, líbaccí scééna při discotheque, powídání si na lodi, yeyíí fandění při pinčesu a florbale, držení za paccky, yeyííí wýýkon při basketbale, naše wěčné hromadné naleywání pití ( sem dycky wzal její skleničku a ona mojí a wzájemně sme si přinesli řecgou pramenitou wodu :)))) ). Důwěrněyi sme se seznámili na pizze. Tam ysem yííí přemlouwal, abysme spolu "něco" měli.. bylo mi yasnéé, že řekne NE. Yenže pag za mnó příšla a yenom řekla ANO. A už to bylo. :)))) Náš konecc? Lukášek newěděl cco kce, bylo to nefér wůči Zuzance i wůči Adélce a proto musel yeden "fztah" s někým skončit. Skončil se Zuzankou, zůstali sme kamarádi a kamarád taky rád, kamarádku na lehátku, wiď? Slíbil sem yíí wožužlat ouško a unést yíí do křowíí.. :)))) snad to něgdy wyyde. A ona mi ukáže swou opileckou scééénu yag počůráwá přední okýnka aut :))
To nalewo ye Werunka, to naprawo Markétka.. :)))) Majda na mě byla cceley pobyt takowáá oškliwá, něako sme si nesedli, ale nakonecc ye wlasně f poho holka.. přez ajsko si rozumíme a nawíícc mě chybíí ty yeyíí pohledy, gdy sem newěděl, cco si o níí máám myslet.. :)) myslím, že mě dokonale wystihla.. prey sem až mocc w poho.. :)))) a to sedí. Werunka, ta opáálená egypťanka, to ye wo něčem jiným. Hned na začátgu pobytu sem yíí při yednom filmu brutálně prowokowal. Ale bylo to yen z legracce, sicce se mi líbila, ale wěděl sem, že mám Sannynku a nepřišlo mi fér wůči ní ccokolif podnikat. Ejhle, z hlazení po pacckáh se stal "fztah" na pár dníí :)) pořád sme se hádali, ale to bylo strašně fajn, seznámili sme se we městě, gdy mi Werunka oznámila, že přede mnou nemůže jííst. Taxem u níí nemoh beyt a musel yii pozorowat z dáli :)) paxme byli spolu w moři. Pag bylo období žárlení, gdy Werunka žárlila i na mouchy, že se mě dotýkaj, pag dostala růžičku ke kopačkám, bléé.. sem chajzl. No neuděáš nicc.. :)))) ale stejně mě má ráda, ccož ye na tom to nejkrásnější, jáá jíí taky, neboy blááázíííngu :))))
Hardcore. Fajn twor. Spolu s ním sem moh poslat systém do prdele. Občas mě tehle chlapecc zaskočil anarchistickýými myšlenkami, občas mě odboural swými znalostmi ohledně magie. Občas mě dostalo yeho chowááníí. Ye to prototyp pohodowého člowěga, s kerým byh si uměl přectawit kamarádit třeba cceley žiwot. No uznejte, gdo z wašeho okolí wywoláwá duchy na balkóneh? Zaklíná housky při snídani? Chodí obwázaney do šátku po řeckýh uliccíh? Nesundá ze sebe černý kalhoty, černey šáteg či černé triko? Mocc sem mu přál aby mu to w Řecgu wyšlo s Nikolkou. Hodili se g sobě, ona střelená punkerka, cco mluwí yako šmoula, on černý mág, cco mluwí yako satan. :)))) Ale i satan může mít swého hodného a sympa dwojníka, ye yíím práwě Hardcore.
Typickáá poloha yáá na plááži.. málokdy fšak we stínu, spíše na lodi.. nejprwe s hardcorem.. pag se kolem mě na lodi točila pááája, zuzanka, werunka či adélka s nikolkou.. :)))) občas se přidal i Patrik nebo ostatnííí :)) prostě loď byla moye stanowiště.
Matýsek a uplakaná Markétka. Taký malý rownátko, sestřička werunky. Ale wo ní psát nebudeme, nawopag wo Matýskowi by toho šlo wypsat toliko, že by ste se usmažili teplem. Matýsek není wůbecc teplý. Není! Yenom má rád růžowou a bárbínky. Ye to takowey maley pudl.. :)))) cco mě šíleně w Řecku prudil tím, yag dělal bubliny se swou hubabuba žweykačkou :)) ináááko pohodiška člowíčeg, znal sem ho před Řecgem a doufal sem, že budem spolu w oddíle i na pokoyi.. oboye se splnilo.. byly to fayn tři týdny.. :)))) sranda musí beyt. Matýsek ye strašně sqělej, teda rána absolutně nezwládá, gdyž má wstát po ránu z postele.. :)) ale yinag pohoda.. spolu sme stále dělali něcco pro naše plíícce, spolu sme wočumowali holky.. :)))) on si wybral takowou nehezkou černowlasou pardubičanku nebo cco to bylo :)))) fuj.. ale postawou ušla. Yinag Matýsek byl nejwěčí mafián a dýler na hotelu. Dokázal sehnat odkohokolif jakejkolif matroš. Yako prostě profík. Hlawas ho měl šíleně rád, zwláště poté, cco se mu Matýsek wytlemil do ksichtu při wzájemném pohoworu. Hlawas wolal Matýskowi domů, že si má wokamžitě sbalit a pag prohlásil, ať něcco řekne mámě do telefonu taky. Matýsek wzal suweréénně telefon do ruky a spustil.. Ahoj mami, je tu hezky, za nicc se hlawnímu wedouccímu neomlouwey.. :)))) Matýsek ye supééér člowíčeg, fag pro mě wosobně ye to yeden z nejzajímawějšíh lidíí, cco sem gdy w žiwotě potkal.. :))
Yáá a Adéélka.. kapitola sama pro sebe. Dwa lidi, kerý se wůbecc neznay se dostali g sobě tag blízko.. mražení w zádeh.. :)))) deniska nás pořád dáwala dohromady. Stejsy nawopag byla zásadně proti.. a nakonecc sme spolu byli. A přitom sem myslel, že se to nigdy nestane. Gdykolif sem na Adélku kouknul, slyšel sem každey yeyí pohyb. Nestíhal sem z ní, yeyí twáříčky, ďábelskéé newinnosti.. newim.. plostě to cco se stalo za baráčkem w Platamonu bylo nejhezčíí z ccelého Řecka.. takáá romanťickááá scéééna.. plostě fag supéééér :)))) a pag poslední diskotéka.. zachowal sem se zase yako typickey wůůůůůl :)) "chodím" se zuzankou a přitom tancuyu s Adélkou. Byl to konecc "fztahu" yáá a zuzíček a "začáteg" oficiálního fstahu mezi mnou a Áďou.. nektěl sem nicc hrotit a taxem nicc nehrotil, wono se to wyhrotilo samo.. supééér byl i posledníí den na pláži, yaxme se tam líbali a leželi na sobě mezi propléétajíícííma se wedouccííma dětmama a nigdo nicc neříkal. Nigdo si nicc nedowolil. Nowodobý Romeo a Julie, zakázaná láska ze wšeh stran. Adélka měla krom mě Dádu, takýho diskanta.. něako sem ho nemusel, byl eště dííítě.. teda yáá sem taky malý děcko, ale wobčas myslííím i doccela rozumnéé děccko. Adélku sem měl a mám prostě a jednodušše rád. Ye to fajn holčina, doufám, že se uwidíííme.. bez dozoru.. w rámcci slušného chowání.. a nebo mimo ráámecc, f případě, že nás zase nenachytáá hlawas a zástupcii yako přetím we městě, yag na nás wyskočili z křowííí :))))
Na prwní fotečce Matýsek, Pájinka a jáá.. na druhéé už yen my dwa posledně menowaný. Pájinka ye strašně zajímawey člowíčeg. Nejdříf ze začátgu, řekněme prwní dwa dny sem z nííí nestíííhal.. faxem si říkal, esli tady na koníku letos do někoho pudu, bude to wona.. :)))) pájinka. Pag dyž yednou na pláži hrála wolejbal, stále sem na ní koukal a yííí to dost wadilo a hááázela na mě shwááálně míče ( i gdyž twrdí, že to tag nebylo ) a pag se na mě woškliwě ksichtila.. a bylo mi doccela trapně, nektěl sem se angažowat něakéé ksichtííícíí holcce.. teyden sme kolem sebe chodili yako wzduh. Pag mi řekla yednou Míša ( brazilka ) we městě, že se Páje líbíím.. yako sem byl f šoku.. tag ploč se na mě tag woškliwě ksichtíkowala, dyž se jííí líbím? He? :)))) no a pag mi psala. A yako sme si psali, i gdyž uznáwám, že sem yíí mocc newodepisowal.. ale měla wýdrž, holka.. :)))) fag mi bylo příjemný, že mě "kce" taká hezká holčina, yenže už f tý době sem měl plnou hlawu Zuzanky a Adélky.. a přetím Werunky a prostě na Páju nebyl čas a hlawně ta holka si zaslouží plnohodnotney wztah a néé mít chlapcce, cco bude wodbíhat od yednéé ke druhéé, ccož mi dáááwala Pája jasně nayewo pomoccíí sarkasmu. Na stranu druhou na níí dlouho nezapomenu, ye mi welicce sympa a na powrh wypadáá chladně, ale myslííím si, že wewnitř ye strašně zajííímaccíí slečnou.. a ráád s níí budu w osobnííím i píísmenkowéém kontaktu, dlouho.. mocc dlouho :))))
Luccinka.. wloni, na MK 2005, to byl muj wosobní Ušánek, miláček mýýho srce.. letos odolala mně.. našla si Iwana a to ye yedině dobře.. často wzpomínám na ten Wyšehrad, gdy sem s Tééébo měl údajně spáát :)))) bylo mi s Téébo hezzky, tehdy yako s holkou i nyníí yako s kamarádkou :))))
Nakoupená PEPSI, čekající na METAXU, kerá se záhadným způsobem zatoulala g Petrowi. :)))) a tag žádná pařba nebyla.. teda nakonecc yoo.. s čerweným wínem, wiď Ondro.. na fotce Matýsek a wlewo Ondra. Yako tahle dwoyka ye absolutně neywííícc f poho.. a máám woba ráád.. mocc mocc!
 


Anketa

Ktěli byste zpátky do Řecka?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 Sir-Refley (alias Hardcore) Sir-Refley (alias Hardcore) | E-mail | 27. července 2006 v 11:45 | Reagovat

oooh dekuji Samael (Lukasi) za kompliment... ses pro me clovek se kterym sem si dost rozumel, s kterym sem se rozhodne nenudil... budes schazet...  ale protoze budes v Praze, tak se urcite nekdy uvidime ;))

2 Werunka Werunka | 27. července 2006 v 11:56 | Reagovat

si hroznej hajzlik a nevim proc te mam rada ale na mouchy sem nezarlila tag nedelej volecku:o)

3 P.A.B. P.A.B. | 27. července 2006 v 14:11 | Reagovat

pjekná pfota...se někdo měl...tak dlouho u moříčka...chjo...mam z tebe depku...navíc sem teď totál zoufalej tvor..kamarádíčkové zejtra vyrážej na czechtek...i muj milý tam razí...a já dneska musim jet k babičce :/ :´(

4 P.A.B. P.A.B. | 27. července 2006 v 14:19 | Reagovat

teď sem si přečetla i komentáře :D..sorry, ale seš fakt tragéd..kdy tě ty lolitky přejdou?? :D..neber si to ve zlym..tak nějak to k tobě už patří..

5 P.A.B. P.A.B. | 27. července 2006 v 14:25 | Reagovat

ještě mě napadlo: kdyby ste někdo chtěl vyrazit na czechtek v pondělí, tak mi dejte vědět!! asi tam v tu dobu ještě pár mejch známejch bude, ale nechci jet sama...

6 world world | E-mail | Web | 27. července 2006 v 14:41 | Reagovat

kref tekk 2005 ček tek nebyl ček tek nebyl.. zrušil ho totiž yeden debil :)))) byh hned yel.. ale wzhledem g tomu, že mám zaracha a nesmím na krog z bytu nemůůůžu :)) a ty holky neysou lolitky.. woe! :))))

7 pája pája | 27. července 2006 v 14:56 | Reagovat

někdy bych tě táto fakt zastřelila..píp!

8 pája pája | 27. července 2006 v 15:34 | Reagovat

tvůj názor na mě mě zajímá...sem s nim

9 world world | E-mail | Web | 27. července 2006 v 15:36 | Reagovat

píp! :))))

10 pája pája | 27. července 2006 v 16:04 | Reagovat

před člověkem jako ty je vo hubu otevřít se....proto ta ledová královna za kterou mě máš musela bejt...jsem ve skutečnosti citlivější a otevřenější než si myslíš

11 pája pája | 27. července 2006 v 16:08 | Reagovat

chybíš mi...

12 world world | E-mail | Web | 27. července 2006 v 16:10 | Reagovat

Ty mně taky.. chybí mi wšici :(((( a abyh nezapomněl.. wrchol nás dwou byla ta scenéérie u téé lodi.. yaxem stáál za Téébo a šeptal Ti do ouška.. z yednoho úhlu to podle nezáwislýh pozorowatelů wypadalo, že Ti děááám něcco zezadu :)))) a yáá přitom yen píípal do oouška.. :)) musíme se widět!

13 pája pája | 27. července 2006 v 16:18 | Reagovat

musímě se vidět řiká na začátku každej...jenže pak se to začne říkat míň a míň a pak z toho vypyne to,že si ani nenapíšem...píp

14 pája pája | 27. července 2006 v 16:21 | Reagovat

i ten blb hoper honza mi chybí..s kterym sem se nenáviděla od prvního okamžiku

15 pája pája | 27. července 2006 v 16:27 | Reagovat

:((

16 pája pája | 27. července 2006 v 16:47 | Reagovat

s tim jakej seš nic nesvedeš...

17 world world | E-mail | Web | 27. července 2006 v 18:05 | Reagovat

hoper Honzík? :)))) Mně teda fest natwrdo chybíí škorem wšici.. yako absťák! :((

18 pája pája | 27. července 2006 v 19:00 | Reagovat

mi povídej...už se mi opravdu dost stejská!!!no hoper...děsnej blb!

19 Markétka Markétka | 27. července 2006 v 19:58 | Reagovat

hej luky oprav si to!to nebyla hubba buba co zvejkal matysek....ale byla to big babbol!!!!!!!!mtr:D

20 pája pája | 27. července 2006 v 20:00 | Reagovat

pokud to honzíku čteš..tak se nezlob..neodvolám věci,co sem o tbě řekla,ale chci at si mě pamatuješ jinak..

21 pája pája | 27. července 2006 v 20:01 | Reagovat

ahoj markét:))

22 pája pája | 27. července 2006 v 20:02 | Reagovat

:)

23 pája pája | 27. července 2006 v 20:03 | Reagovat

poslouchám tu písničku,na kterou si tancovala na taneční soutěži:))

24 world world | E-mail | Web | 27. července 2006 v 20:52 | Reagovat

yááá sem na nicc netancowala :))))

25 world world | E-mail | Web | 27. července 2006 v 20:53 | Reagovat

nééé, yááá wim, že myslíííš markéétku.. :)) a omlouwám se za chybu, matýsek nežwýýkal hubbabubba ale big babbol, nebo-li welkéé bubliny.. :))))

26 pája pája | 27. července 2006 v 20:59 | Reagovat

jak se vám lííbilo taneční vystoupení moje,brazilky,martiny a denisky?:))jestli si ho teda někdo pamatuje

27 world world | E-mail | Web | 27. července 2006 v 21:03 | Reagovat

mně mocc néé.. abyh řek prawdu, bylo to doccela trapnýýý.. yako tokijo hotel byl trapney neywííícc.. ty kabááti potom už dobréé.. ale Ty se mi líbííš.. wystoupeníí fčag nikolif. Plomiň.. :))))

28 pája pája | 27. července 2006 v 21:04 | Reagovat

:))

29 pája pája | 27. července 2006 v 21:05 | Reagovat

teda ty seš!!

30 pája pája | 27. července 2006 v 21:06 | Reagovat

to byl účel,aby to bylo trapný ne...takhle to zkritizovat...tolik tréninku a práce a ty:((

31 world world | E-mail | Web | 27. července 2006 v 21:06 | Reagovat

mně se to mocc nelíbilo.. ale ostatním možnááá ano.. mluwím jen za sebe :))))

32 pája pája | 27. července 2006 v 21:08 | Reagovat

nemělo to bejt jako vystoupení nějaký rockový hvězdy víš..ale sranda:((

33 pája pája | 27. července 2006 v 21:08 | Reagovat

a co jako pat a mat co?

34 pája pája | 27. července 2006 v 21:09 | Reagovat

!!

35 pája pája | 27. července 2006 v 21:10 | Reagovat

dobře vám s matýskem to zkritizovat nemůžu...bylo to dobrý no

36 pája pája | 27. července 2006 v 21:12 | Reagovat

mimochodem krásný pozadí...člověk hned dostane chut na pomeranč:))

37 pája pája | 27. července 2006 v 21:12 | Reagovat

nebo grep..těžko říct

38 world world | E-mail | Web | 27. července 2006 v 21:26 | Reagovat

já rači citrónky.. :)))) a wůbecc.. myslím, že pat a mat mělo swojíí kwalitu.. :))

39 pája pája | 27. července 2006 v 21:33 | Reagovat

pat a mat jsou třída-stačí:))

40 world world | E-mail | Web | 27. července 2006 v 21:35 | Reagovat

děkuji za kompliment.. koukám, že se to tu zwrhlo w čet nás dwou.. ale mně to newadííí :)))) spííš nawopag, aspoň, že ye tu akcce na mýýým blogííísku :))

41 pája pája | 27. července 2006 v 21:37 | Reagovat

bylo to dost dobrý matýsku:))

42 pája pája | 27. července 2006 v 21:38 | Reagovat

koukám no...že sem se nějak rozepsala...omlouvám se lidem,co musej číst moje děsný kecy..pardon

43 pája pája | 27. července 2006 v 21:39 | Reagovat

:))))

44 world world | E-mail | Web | 27. července 2006 v 21:41 | Reagovat

neuděláš nicc.. :)))) ale jako ostatní by sem mohli připojit pár písmeneg.. jako cco jim tu ještě chybííí :))

45 world world | E-mail | Web | 27. července 2006 v 21:43 | Reagovat

a schází a nawopag přebejwáá.. prosím ještě jednou wyzýýwáám wšehny majitele foteg z konííka, aby mě kontaktowali a poslali mi ye.. :)) kuju, jáá totiž žááádnýý digitálowý nemááám :((((

46 pája pája | 27. července 2006 v 21:49 | Reagovat

jako někdo by mohl psát no..začínám si připadat divně jako:))

47 Werunka Werunka | 28. července 2006 v 10:58 | Reagovat

Pájo vim ze sme se nemuseli ale myslim si ze nejsi spatna holka!kdyz sme kecali pripadala si mi celkem v poho ale vim ze si menesnasela kvuly Lukasovi ted uz je to fuck ale promin jestli sem nekdy delala ksichty:o)

48 pája pája | 28. července 2006 v 11:50 | Reagovat

upřímně,tys mě nevadila,spíš mi vadilo,jak ses na mě tvářila no...o nesnášenlivosti tu nemůže bejt řeč-ne z mojí strany...myslim,že ty a markét jste úžasný holky,takže jsem ráda,že ..i když až ted,tak že sme se ,,udobřily":))

49 world world | E-mail | Web | 28. července 2006 v 12:11 | Reagovat

jůůůwa.. moye stránky sloužey i g udobřowááníí lidičeg, kerý sem proti sobě poštwal :)))) ste hodný holky wobě dwě.. :))

50 pája pája | 28. července 2006 v 12:25 | Reagovat

si nás proti sobě nepoštval luky..s verunkou si chodil a pak si byl s jinejma,já tam přece vůbec nefiguruju,takže myslim,žes nás ty nerozhádal...

51 world world | E-mail | Web | 28. července 2006 v 12:27 | Reagovat

a myslíš, že byste se něgdy na sebe woškliwě twářičkowali, gdybyh nechodil s weru a Tys mě nektěla? Myslííím, že néééé, hildo, zeldo nebo yaxe nazýýýwáááš, pááájííí :))))

52 pája pája | 28. července 2006 v 12:38 | Reagovat

kdo řiká,že sem tě chtěla?

53 pája pája | 28. července 2006 v 12:42 | Reagovat

víš moc dobře jak se nazývám!

54 Werunka Werunka | 28. července 2006 v 13:03 | Reagovat

no taky si myslim ze luky v tom hral fest roly ale ted uz je to jedno je skoda ze az tag pozde ale aspon neco:o)On tam lukas s nikym nechodil jen si uzival to je jeho a nikdo ho nezmeni tag to proste je:o)

55 world world | E-mail | Web | 28. července 2006 v 13:13 | Reagovat

tu pááája jaxe nazýwáš? :)))) sabrina mladá čarodějnicce? :))

56 world world | E-mail | Web | 28. července 2006 v 13:14 | Reagovat

tu werunka: neřeg byh to tag yako Ty.. že sem tam s nikým nechodil.. pokud wíím, chodil sem tam s Tééébo, Zuzankou a Adélkou a nawíícc, wšehny tři ste wěděli, že doma chodíím se Sannynkou.. takže pokud se nemýýlíím, chodil sem tam až s mocc lidmama.. to yen tag na wokray.

57 pája pája | 28. července 2006 v 13:27 | Reagovat

a že ho nejde změnit...tomu nevěřim...takovejhle nebude celej život-si myslim já...nechce život promrhat,tak at si užívá...hlavně když sannynka ví,jak to je-to je nejdůležitější...mimochodem verčo a markét-na karnevalu jste byly boží:))

58 world world | E-mail | Web | 28. července 2006 v 13:59 | Reagovat

cco dělali na karnewalu? Byl sem s Adééélkou ( čeho wůbecc nelituyu ) :)))) a yako holky sem newiděl.. :))

59 world world | E-mail | Web | 28. července 2006 v 14:00 | Reagovat

a problém ye, že sannynka o tom newíí, teda teď už asi yo.. ale yako yáá budu upřímney a dozwíí se wšecgo.. lepčí než tajit cco sem dělal.. prostě hrayem fééér hru.. :)))) wšehno na rowinu a hlawně ji máám rád.. :)) to ye důležitý, né?

60 world world | E-mail | Web | 28. července 2006 v 17:10 | Reagovat

tu pája.. myšleno, že moye dííífka newíí cco sem prowáděl w Řecgu, teda yako powěděl sem yíí, že sem zlobil, pač sem woprawdu zlobil, ale neuděal sem nicc tag strašliwéého aby to mohlo míít dopad na náš fztach.. teda aspoň doufáááám :)))) a máám yííí ráááád.. to nedoufáám, to wíím zcela jistě.. :))

61 world world | E-mail | Web | 28. července 2006 v 17:10 | Reagovat

tu weru tu markétka: cco ste děali na tom karnewalu?

62 world world | E-mail | Web | 28. července 2006 v 17:11 | Reagovat

tu wostatní: Steyskáá se wáám po Řecgu? Teda yako mně už to příde trapný, ale pořááád byh se tam ráááád wráááátil.. hned teď.. :((((

63 Matýsek Matýsek | E-mail | 28. července 2006 v 20:58 | Reagovat

No jo no mám menší kozy neš ondra.....!!!

64 world world | E-mail | Web | 28. července 2006 v 21:26 | Reagovat

to sicce máš, ale nezapomeň, že ondra ye tu po sedmý :))))

65 Werunka Werunka | 29. července 2006 v 11:57 | Reagovat

byli sme za miminka dvojcatka roztomilý se koukni na www.vzp.cz na fotky na akce a na karneval sme tam vyfoceny:oD No hale ja ti rekla milionkrat co si myslim Luky ze mi to prijde vuci sannynce nefer to sem rikala uz prvni den!je jasny ze se casem zmeni taky semmu rekla ze az dospejem ze si brnknem vid:-*

66 Werunka Werunka | 29. července 2006 v 12:03 | Reagovat

chozeni je o lasce vetsinou ne??a kdyz mas doma holku ktery tu lasku mas davat tak to v recku asi plnohodnotny chozeni nebylo rekla bych..

67 world world | E-mail | Web | 29. července 2006 v 14:36 | Reagovat

už byh tu sannynku nehrotil, ye to wěcc mojee a yeyííí, yasnéé? A plosíím Tě werunko, gdy my dwa dospěyem? :))))

68 Werunka Werunka | 29. července 2006 v 15:45 | Reagovat

to prave nikdo nevi:o)akorat je rozdil v tom ze me je 15 a tobe 18

69 world world | E-mail | Web | 29. července 2006 v 16:05 | Reagovat

jenže chowáním sem mnohem mladčí než-li Ty sama :)))) wííííš miminko? :))

70 Werunka Werunka | 29. července 2006 v 19:45 | Reagovat

to jsem za ty 3 tejdny poznala nekdy delas detsky hovadinky ktery mas fest dospelacky promysleny:o)

71 world world | E-mail | Web | 29. července 2006 v 20:38 | Reagovat

no neuděáš nicc.. sem mazaney dospělág, kerey se často skrýwá za masku děťátka :)))) a wadííí? :))

72 Werunka Werunka | 30. července 2006 v 8:32 | Reagovat

no na tobe sem se musela naucit zkousnout hodne veci ktery se mi ani trosku nelibili ale vedela sem ze te nezmenim a ze neudelam nic...:o)stejne sem te mela rada i pres to jak si byl obcas oskliwej na me:o(:o*

73 world world | E-mail | Web | 30. července 2006 v 17:09 | Reagovat

mě dycky dostaneš.. wětičkou.. ale stejně Tě mám ráda :)))) plotože úpně widím ten Twůůůy roztomiley ksichtíííg yag mi to říkááá a nawoko se zlobííí, paxe rozzáří yeho drátky w pusině.. plostě děkuyu za to že mě máš ráda, seš taky moye werunka :))

74 world world | E-mail | Web | 30. července 2006 v 17:10 | Reagovat

a oškliwej sem nebyl yen na Téébe, ale i na Zuzanku či Adélku a swým způsobem nejwííícc na Sannynku..

75 Werunka Werunka | 30. července 2006 v 19:46 | Reagovat

tag si ho vryj do pameti pac ten ksichtig asik dlouho neuvidis:o(:o(:'(

76 world world | E-mail | Web | 30. července 2006 v 19:59 | Reagovat

si mi slíbila, že za mnou přiedeš? Doufám, že to platíí a nebo za Majkétkou do Mostu a následně se my dwa potkáme! Jako widěět Tě kci..

77 Werunka Werunka | 30. července 2006 v 21:11 | Reagovat

ja bych neco rekla ale necu bejt hnusna:Da vim ze by te to nasralo tagze radsi si to necham plo sebe no za marketkou urco pojedu pag uz jen zalezi na tobe:o)

78 world world | E-mail | Web | 31. července 2006 v 5:52 | Reagovat

No tag pag dej wědět, gdy za níí poyedeš. Ať Tě uwidím. A hnusná beyt klidně můžeš.. dyť ye to už ccelkem yedno, néé?

79 world world | E-mail | Web | 31. července 2006 v 5:53 | Reagovat

A naštwaney sem na Tebe byl tolikrát, že už se nemůžu naštwat wícc nebo míň :))))

80 Werunka Werunka | 31. července 2006 v 11:29 | Reagovat

ale tohle by bylo mega hnusny:oDale kdyz ja te mam........:o(ja te chci videt a ty vis ze se uvidime slibila sem to tagze az budu v moste hnedka pisam smsku

81 Werunka Werunka | 31. července 2006 v 11:30 | Reagovat

a myslim ze ty si me nastval vickrat kdyz uz sme u toho:o)

82 world world | E-mail | Web | 31. července 2006 v 13:07 | Reagovat

no asi máš prawdu, ale počet naštwání nepočítám, neboť byh se asi nedopočítal :))

83 world world | E-mail | Web | 31. července 2006 v 13:07 | Reagovat

na stranu druhou, těším se na Twou mostecckou esemesku.. :))))

84 Lucinka Lucinka | E-mail | 7. září 2006 v 19:23 | Reagovat

hale potvurko,ty tak kecas..neboj taky rada vzpominam na osobnho usanka,mno ale neudelas nic...:)svet je svine...drzim ti palecky se Sannynkou..

85 world world | E-mail | Web | 7. září 2006 v 21:30 | Reagovat

potwůrko.. nekeccinkám wůbecc.. se Ti zdáááá :)) a uwidíme se? :)))) a děkuyu za sannynku.. teda za palečky.. :))))

86 Janiška Janiška | E-mail | Web | 3. října 2006 v 19:53 | Reagovat

heej..ty mas ziletku a obojek  jo??no mazeeecxDja chcu takyyyxDD

87 world world | E-mail | Web | 4. října 2006 v 6:26 | Reagovat

Nemůžeš mít wšecičko.. :)) každopádně ty Twééé obrázky na Twéém bločku.. :)))) wau.. dokonalost sama :)) kam se hrabe muy wobojek či žiletka :))

88 Janiška Janiška | Web | 4. října 2006 v 15:37 | Reagovat

:)))dekuju;))ty ta tady mas taky dobre..bych si te dala do oblibenych..ale ja nevim kde se to tam davaxDD

89 world world | E-mail | Web | 4. října 2006 v 16:44 | Reagovat

To ste wy šikowná stwořeníčka :)) dáwá se to tám úpe legálně :)))) jááá Tě tam mám, yaxi zcela jistě čekowala.. kceš poraditi yag na to? :))

90 Janiška Janiška | Web | 4. října 2006 v 16:47 | Reagovat

Jj..sem hledala kde se to tam dava..ale nenasla sem nic:))

91 world world | E-mail | Web | 4. října 2006 v 22:40 | Reagovat

No ye tam legální rubrička w položkáh menu.. oblíbené stránky.. :)) chápeš? Mám pokračowati? :))))

92 Janiška Janiška | Web | 5. října 2006 v 20:08 | Reagovat

Vis co..ted sem to tam hledala a opravdu sem zadny napis oblibene stranky nevidela..uz se zacinam cervenatxDD

93 world world | E-mail | Web | 6. října 2006 v 6:11 | Reagovat

:)))) tam ye nááápis přidat do oblíbenýh :)) wau, poď po lištičkáh :)))) NASTAWEŇŇŇŇÝ - POLOŽKY MENU - OBLÍBENÉ STRÁNKY - PŘIDAT OBLÍBENOU SAJT :))))

94 Janiška Janiška | Web | 6. října 2006 v 19:42 | Reagovat

Joooo..tak uz jsem na to teda s tvou pomoci dosla:)))tak mooooc dekuju:))

95 world world | E-mail | Web | 6. října 2006 v 20:16 | Reagovat

Není zač slečno :))

96 dtz dtz | 12. června 2007 v 12:28 | Reagovat

to ruzovy tricko je fakt uzasny.. :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama