17/08/06

17. srpna 2006 v 20:36 | world
Zpitá yako wždycky, rozbíjíš skleničky newnímáš nicc kolem a plazíš se we střepeh.. :)) zwuky Twýho těla, taxto wždycky ktěla, rozléhaj se rozléhaj se w prázdneyh zdech.

Nečekaně ysem se dokopal g tomu, že omg wstanu už w půl pátý. Sněd sem koblihu a šel si čistit zuby, něcco mi w hubě wibrowalo, ale newěnowal sem tomu pozornost. Až dyž začla kapat ze rtů kref, podíwal sem se rozespalýma senzorama do zrcadla, kurwa, sem debil, sem si čistil ccelou dobu dáseň nad horním patrem.. yako wůbecc to nemám prodřený na čelist. Wau, probuzení.. na poště ( gde mám brigádku-nečekaně ) sem prwní.. mazec. Šel sem wen prowětrat plícce. Yako úpe nejwíícc sem ktěl bejt dneska doma brzo, ktěl sem se konečně wyspat. Wšehny plány wzaly za swé hned po prwníh minutáh na poště. Absolutně mocc wšeho zabalenýho w obálkáh.. no na trase mi pomohla Karolla. Děwočka Beryho, méééého idola z nedáwného děctwí :)) wečer na ajsku sem uděal maley trapáseg.. štěpíg wodhalil méé slabé stránky, no nou koment.. :)))) náhodou formátowat umím, ale nektěl sem radit blbě a sem rád, že to zwládnu sám, natož radit cizímu člowěkowi.. a pag taky na ajsku.. zuzanka.. :)) yako kci do Prahy.. metropole swěta.. zuzanka w páteg pařííí we fejsu a lukášeg doma.. wau.. mazec. A tomu se říká sprawedlnost :)) A yako bonus.. sannynka, moye milowanááá děwočka.. stále w Hawlíčkowě Brodě s hwězdama swětowé házené.. asi budu šwul. Nebo budu Sophia Loren. Nebo nebudu.

Wenku ye mimochodem hezky, tag nebuďte kurwa na netu a wyražte někam pořádně zasquatowat.. prostě wenku wytáhněte deku, wemte si skéro, wínko, počítač s džípíáres, yag ye libo.. a buďte wenku.. užíwejte.. ostatně mocc času nám nezbýwá..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama