Když se powede sobotní nocc..

20. srpna 2006 v 3:11 | world
To ye tag, když se powede sobotní nocc..

S Kamilkou, yako už několixet let mou nejlepčejší kamarádkou sme se rozhodli uděát si romanťyckey wečer.. ne-e při swíčkáh, ale při dýmcce a čajíku w čajowně. Úpe nejlíp sme pokeccali, akolát bylo mojí kamaráce něako hloupě, ehm blbě.. čti na blití. No neuděáš nicc.. wečer to byl fajn a kamilka se ani nepoblinkala..

.. wečer skončil a nastala sobotní nocc.. a ta když se powede.. yako kamilku ysem šel doprowoditi domů a ccestou do Dublinu, čti do jedinýho punx klubu w naší metropoli, sem potkal dáwného kámoše ze školy, Matese. No a ten sebou měl dalšího kamaráda a ten dwě kamarádky.. prostě mi na fér řekli, že kráčej do Nexxa, čti do yednoho z mnoha diskanckýh podniků w naší metropoli. A slowo dalo slowo, naše kroky se spojily w prawidelný rytmus a směr nexo byl neodwratně odsouhlasen.

Prwní konfrontacce s diskanckou populací nastala, dyž sem se wytlemil do ksichtu blijící bloncce, něaká blondýnka plostě neumí bumbat a tag trochu blinkala, čti blila yag Honzík tehdá při Česko-Švécko. Nejwícc mě rozesmálo, že ten den slawila sedmnácky.. no prostě legální kotlíík. Bloncku sem nechal blonckou a počal se seznamowat s lidmama. Hrozně zajímawá směsice lidí se w tomto podniku našla, kupodiwu sem 99% nexa znal. A ty cco sem neznal sem záhy poznal. :))))

Hlawní postawy mého krátkého, čti několikahodinowého, pobytu w diskanckým prostředí byly Awril a Lenka.

Ehm, hezky popořadě. Půwodně sem nektěl jít ani downitř, konala se tam pěnowá disko párty, prostě metr pěny wšude kolem sebe, wčetně na sobě, mě fag nelákal.. :)) stojím před nexxem a hlásí se ke mně Lenka, samo totálně zkalená, jako něako lidi mocc pařej a já ne-e :)))) no fajnky pokecc.. byl s ní i její chlapecc Dawid, týpeg s kerým si hafec rozumím a kerýho znám.. ehm, frajer školy.. :)))) no tag fajn říkám si.. a začalo to, do dweří wpadla Šála, tři roky starej několikadenní románeg, Ashley Olson, wau, taky tři roky starej několikahodinowej románeg, wau další Lenka, dwa roky starej několikaminutowej románeg a pag Awril.. ehm, dostatečně w náladě, aby si ke mně něžně přisedla ( we zkratce, s tou holkou sem několixet dní chodil, ehm několixet měsíců.. wěřím, že to byla láska.. bo sem ji hafec milowal, yenže nebyl byh to yáá, abyh neprojewil swoje nihilistický, čti děfkařský, sklony. Cceley wztah skončil díky mně w troskáááh.. ye tomu už skorem rog, od tý doby sme se sobě wyhýbali jaxme mohli.. a že sme mohli ). Awril si ke mně přisedla a yako začali sme si legálně powídat.. wo wšem možným a i nemožným, řekla mi, že sem debil, ccož ostatně wim, ale díky za připomenutí, seš zlatíčko :)) no plostě sme legálně keccali, řekla mi, že mám trapný kecy, to ostatně wím, ale stejně děkuju.. byl sem rád, že sem ji potkal.. má chlapcce, ye spokojená.. to ye fajn.. mám holku a sem spokojenej, ccož ye taky fajn.. akorát ji mám stále w mobilu a mám její ajsko.. ona mi ftipně řekla, že nicc takowýho nemá, bo si wšehno wymazala.. no asi ji zahltím wzkazíkama, abyh se jíí trošku připomněl :)) a taky mi přísně zakázala, abyh tady wo ní psal, tagže na uplynulý řádky iHned zapomeňte :))))

Paxem se wěnowal yenom Lence, kerá tam měla Dawida. swýh pět bejwaleg sem nechal, bo je asi zajímám tag, yako woni mě :)) ale pokecc s Awril doprowázely diwný poccity.. ehm.. nou koment. Plostě ani po půl rocce cco sme na sebe nepromluwili se nedá wšehno zapomenout. I dyž by to bylo lepčí. Ona zapomněla, gratuluju. Prawda, už si nemáme cco říc, ccož je jedině dobře. A dost wo Awril. S Lenkou sme krutě zakalili, ktěla mě dokopat na pěnowej parket a yáá yako že w žádným případě.. :)) měl sem namalowaný linky na wočkáh, měl sem na sobě hafec plechu, čti ostnů a podobneyh bodláků, plostě byh zreznul.. a zahráli The world is mine a už sem byl na parketě.. no, cco nedokáže yedna hezká písnička.. :)))) následowaly Blur a to sem newodolal a faxem si ji wychutnal, čti tu písničku né Lenku :))

Lenka mě do pěny neponořila ccelého, zato wona, moye zlato.. potřebowala šnorchl, bo takowej jeden woškliwej chlapečeg ji trošku utopil w pěně.. sprawil to paňák pana Amundsena.. :)))) Dawid yakoby začal žárlit a Lenku si wodwed.. :)) rozloučil sem se s Kubíkem a spol. a pádil sem domů.. hezky to dopadá, když se powede sobotníí nocc :))))
 


Komentáře

1 pája pája | 20. srpna 2006 v 10:31 | Reagovat

prostě kalba:))

2 world world | E-mail | Web | 20. srpna 2006 v 18:03 | Reagovat

legáááálníííí nářezz :))))

3 pája pája | 20. srpna 2006 v 20:00 | Reagovat

každopádně!!!!a kdy přijdeš zakalit do Prahy,co??

4 world world | E-mail | Web | 20. srpna 2006 v 21:48 | Reagovat

dnesga sem byl w letňaneh, ale yenom na wotočku.. :)) ale yako přiedu snad i na dýl.. snad určitě.. s termínem Tě snad wčas seznámím, snad určitě.. :))))

5 SocY - Dawid(2.hlavní ucinkující téhle pakáže) SocY - Dawid(2.hlavní ucinkující téhle pakáže) | 27. srpna 2006 v 23:16 | Reagovat

jj mužu potwrdit ze tam Lukas i byl to ze mi tam obletovaval a obtancovaval Lenku muzu tkay potwrdit.Ae jakozto Lukas rozumny chlapec vy ze ma rybarti nekde jinde:-) jo a zapomnel si dodat ze do toho Nexa sem te ZADARMIKO propasoval yáááááá !!!!PEACE =mazec=

6 world world | E-mail | Web | 28. srpna 2006 v 4:54 | Reagovat

tu mojn junge: Obrtanccowáwal :)))) héééj, Dejwe, Tys mě dostal :)) no-o rybařím fšude gde se dááááá :)) ale neboy, neysem debil.. bral sem to yako legracci.. 1) mám holčinu, 2) si kámoš, woe.. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama