Král Yeštěreg :))

11. srpna 2006 v 23:04 | world
Práwě sem shlédl asi posté film The Doors, opět sem si uwědomil yag mocc sem Jimowi podobney, né tag wzhledem yako intelektem, wolnomyšlenkářstwím a stylem žiwota. Skládáme podobnou poezii, za ccož děkuju Mamutowi, nezapomenu na jeho hlášku z Řecka: " Luky, seš takowej nowodobej Jim Morisson, píšeš stejným stylem.. " Kdybyh byl aspoň z polowiny yako Král Yeštěreg.. to by se swět měl. A cceley by hromadně zpíwal This is the end..

Cco nowého? Sannynka se mi neangažuje.. teda jako jo.. ye to přecce hodná holka :)) dneska si hraje na diskantku.. určitě ye wzorná.. určitě není přeborníkem na záchodowé epizody.. na to tu máme někoho yiného :)))) ne-e yako wůbecc!

Na poště ye fše pořád stejný, Flesy si to ccelkem užíwá, Honzík ye pořád utrápenej, že chodí domů až kolem půlnocci :)) a mně se nawícc líbí na poště taká hezzoučká blondýnka.. :)) ale ye na mě mocc stará.. přecce yenom osmnácct let? Yako bléééé :))))

Wod pondělka makám sám, taxem zwědaf. We středu byh měl jít na testy g doktorce, yako hukkot.. úpe nejwícc se těším na odběry, až jim praskne zásobníg w iňegci :)) měřiče naměří smrtelnou dáfku acidu či THC w krwi.. a wšici doktoři hromadně womdley :))))

Zeytra by měla přiet Sannynka do Tepličeg.. teda pokud se wyspííí z dnešní nocci a rána.. a teda pokud wůbecc dorazí domů, že? :))

No dnesga wůbecc.. úpe nejwícc nudnej den. Yako mohla beyt akce.. byl sem pozwaney wod Yaničky na kalbu.. a na pokecc.. a tááág.. ale yáá wím, že byh zlobil.. zwláště s wopitou holčinou.. xem wodmítl.. :)) sannynku miluju a nekci ji ubližowat? Že by náprawa zlobiwého nihilisty? Ne-e spíš zamilowanost :)))) ccož ye yeště horší.

No a jako bonus sem wodpoledne koukal na Přátelé. Jako nejlepčejší seriál.. a taky mě zaměstnal server www.nekultura.cz yako nowináře.. to yenom tag na wokraj.. :)) časem tam budou moje články, wo nih se samo dozwíte i na mým bločku, tzn. tam kam práwě čumákujete :))))

Nebudu rušiti páteční nocc.. sem král yeštěreg, poďte si se mnó něgdo nastřelit :)) ááááá zájemcci se hlásí?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama