MAFIE

4. srpna 2006 v 19:14 | world
Proto, abych neměl během následujících několika dní 9mm od hlavy 9mm (=pro hloupé a zaostalé 9mm=zbraň ráže 9 mm) budu jmenovat lidi náhodnýma jménama a nejedná se zcela jistě o ty, které někteří z Vás myslí. Podobnost je čistě náhodná. Příběh je reálný, několik minut starý.

Lukášek se vracel z ústavu pro doručování pošty a prochází se po jedné z nejrušnějších ulic severočeské metropole, když tu, před jeho oblíbeným podnikem Sound café uvidí dva člověky jak se perou. "Legální bitka,"pomyslí si a jde dál. Opodál dvou mlátících se siluet spatřil L.(L.=chlapec mladší než-li Lukášek sám. Chlapec, který byl nula, než ho vzala pod svá křídla fanatická sekta, nazývající se ****.

L. byl odjakživa vyklepaný syn zazobaného otce, který moc chytrosti nepobral, za to uměl rozveselit dav a měl neskutečný talent na balení holek, jako vůbec vždy nezbalil nejkrásnější holky Teplic... to je však kapitola jiná. Nyní spatřily jeho zorničky moje a on oběhl stále se peroucí dvojici a pozdravil mě. Vyndal z kapsy tři krabičky cigaret. Troje Davidoff, každý jiný druh, nabídl Lukáškovi. Lukášek s díky odmítl a jen se očima zeptal svého kamaráda, co má ta boxerská vložka znamenat. Pral se nějaký feťák s bratrem onoho L.

I vrabci na teplických střechách si povídají, že L.bratr má co do činění s teplickým podsvětím. Neuděláš nic, nyní stojí před mým oblíbeným podnikem L.bratr v roztrženém luxus tričku, podává L. tisícikorunovou bankovku, ať mu skočí koupit nové triko na sebe, L. strčil tisíc kačen do kapsy, poté vyndal dalších několik zmuchlaných dvoutisícových kachýnek. Lukáškovi se protočily panenky a L. ihned pravil: "No u sebe mám už jenom trochu, to před pár dnama jsem měl 60 tisíc, no včera vlastně ještě dvacet, ale koupil jsem si hodinky. No těch 60 mi chtěli vzít mafiáni, jako ta druhá skupinka, vedená ***, nakonec se jim rozklepala kolena, když sme vytáhli u Brooklynu(=klub v Mostě) bouchačky a začali sme střílet. To hned slaboši ujeli. Ale začíná se nám to tu hroutit, ta naše nadvláda. Měl sem revolver u hlavy a jako... no myslel jsem si, že něco takovýho tady v tomhle kurevským městě není. Ale ono je."

Lukášek následně jen poznamenal, že jeho dívka chodí taky do Brooklynu, její totožnost raději nesdělil, neboť ji nechce vystavit nebezpečí, že by ji teplická mafie unesla... L.celý rozhovor ukončil: "Mám taky novou starou. Koukej. Ale šukám s každou a v tom Brooklynu je to fakt hustý..." (aha, to Lukáška potěší, když tam chodí i Sannynka.. neuděláš nic, nó...) Triko se vybralo, velikost S, nikdo ho nezkoušel. Prodavačka v luxusním obchodě flirtovala s L. a Lukášek mírně nestíhal.

Bratr L. se převlékl. Feťák byl sjetější než obvykle. Už na sebe jen pokřikovali, neprali se, jen provokace. Po chvilce se Lukášek s L. i jeho bratrem rozloučil. Přece jenom, kdyby Lukáška viděli členové druhé teplické mafie, jak se baví s úhlavními rivaly, nebylo by to pro Lukáškovu budoucnost nic dobrého.

Ukázala se ale propojenost teplického podsvětí a A.C.A.B. Servírky podniku, před kterém se ti dva mlátili, zavolali ihned příslušníky... benga volali i kolemjdoucí lidé. Za hodinu strávenou s mafií jsem neviděl jediné policejní auto, stačil jeden telefonát od mafie a benga se bojí.

Není nad čestný stát a prostřílenou hlavu. Jenom se těším, až se bude moje tělo skvět na dně orlické nádrže. Nebo na dně Kamenčáku? :))))
 


Anketa

Máte rádi příslušníky Police ČR?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 Nikííííííí :)))) Nikííííííí :)))) | E-mail | 5. srpna 2006 v 13:39 | Reagovat

Jak rušíš ty komentáře????:D:D:D

2 world world | E-mail | Web | 5. srpna 2006 v 21:55 | Reagovat

mocc komplikowaný.. :)))) něgdy wyswětlím na ajsku.. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama