Slowensko-maďarská koalicce

26. srpna 2006 v 12:48 | world
Krátké zamyšlení.. :)))) a jako ktělo by to třeba začít reagowat na krátká zamyšlení nebo krátkým tahem myšíííí ukončím prowoz bločku :)) ne-e newyhrožuju, jenom upozorňuju, že to tu nějak zleniwělo.. lidí sem chodí pořád stejně, ale komentářů ubýwá a ubýwá :)))) z5 g tématu..

Newim yag wás, ale mě hrozně zaujala "mediální" wálka mezi slowákama a maďarama :)) wálka mezi dwěma wodlišnýma kulturama, dwěma mentalitama, kerý may g sobě daleko yako z prahy do Azor, woe myslím ostrowů, dost chytráckeym proslowům..

.. na slowensku we wolbáh uspěl jistej pán, kerej kce widět maďary za Dunajem, ne-e před nim a už wůbecc ne-e na Slowensku. Bratia ktějí maďarům sebrat weškerá práwa a w posledníh dneh jim berou i práwo na žiwot.. :)))) pálení maďarské wlajky slowenskými nácky z Hlinkowi strany ye taky fééér :))

.. maďaři odpowídají stejnou mincí, antislowenské názory we společnosti přewládají a politici obou zemí označili wzájemné wztahy za wyhrocené.

Na místě není alibismus.. nelze se schowáwat za klišééé :)))) plostě legál se musí člowěg nezaujatý přidat na jednu ze stran sporu. Slowensko nebo Maďarsko? :))

Btw. aktualitka z dnešního rána.. BRATISLAVA - Dvaja neznámi mladí muži dnes ráno v nitrianskom Brezovom hájiku prepadli 23-ročnú dievčinu maďarskej národnosti. Okrem toho, že jej ukradli mobil, z ktorého práve telefonovala v maďarčine, jej strhli aj náušnice, čím jej roztrhli uši. Potom jej kázali vyzliecť si tričko a na zadnú stranu jej perom napísali "Maďari za Dunaj." a dál: Policie zatkla v Banské Bystrici tři fanoušky z Košic, kteří na prvoligovém zápase rozvinuli transparent s nápisem "Smrt Maďarům". Mladíky, z nichž jeden je mladší 18 let, policie obvinila z podněcování k národnostní nesnášenlivosti. A.C.A.B.!!!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama