Barevná planeta

24. září 2006 v 12:26 | world
Hudební festiwal Barewná planeta přinesl řadu poznatků.. ústí ye neskutečně černé město, gde sou wypatlaní neyen černí občané, ale i náckowé, keří před mejma wočima pálili českou wlajku. Hlawně, že na tramwaji wlajky wlají.. mír wolají mír wolají.. mír wolal i Urragan Andrew. Hlawní wrchol fesťáčku, bohužel sem newiděl Argies, enem sem si s touhle argentinskou punx kapelkou qalitně pokeccal pag wečer po yeyih wystoupení.. :)) YT, takej emsí jamajkoangličán cco obstaral poslední wystoupení byl fag mazzec! Spráwně to kluk řeg, FUCK BUSH!

A yag to probíhalo? Nejprwe sem šel s Peťanem ( týpeg wod Libercce, cco má punx sukýnku, poslouchá NVÚ a prostě neskutečney bořič dialogů, dyž mluwí úpe z ccesty a přitom g tématu ), wofečkou a káťou ( kááááámoška ze školy.. teda po wčereyšku ekstra kamarádka, bo yako nejwícc f poho punxnotded! ). No wšici tři sme teda šli do také zatáhlé japonské restórant.. wobjednali si piwka, pozorowali rybičky.. měli wohromný hlawy, třikrát wěčí než tělo. Nejlepčí byla jedna, cco říkala, že její nejoblíbenější jídlo je pečenej Budha.. to už sem fag přestáwal pobírat.. paxme tag courali.. přijel mi Honzík, taxme šli na hokej.. probrali sme každodenní deprese z toho yaksme staří.. yag by bylo wšehno yiný, gdyby sme byli malí haranti. Hráli sme si na fotbalowý skauty a pozorowali něaký mladý chalany s balónem.. následně sme se wodebrali na hokej.. ústí samo wyhrálo. Díky nám.. samozřejmě. Průměrney wěk diwáku dwanác let, tagže sme zapadli perfekně.. Slovan Ústí nad Labem.. :)) cco wíc ktít.. :)))) honzík se pak urazil, že prey se wo sebe umí postarat sám.. a taxme se rozhádaně rozdělili.. yel wlakem domu.. yáá zůstal.. s káťou sme šli ( už podruhý - jojo stydím se nejwícce.. do mekáče.. fůůůj.. wim.. yenže strawenky platěy yenom tam a yáá nemít hotowost.. ), něakey pán si tam wzal patnác hamburgrů, prey aby neměl hlad.. kačenku nektěli pustiti na záchod, protože ye prey mocc punx.. no nou koment. Zajebaná komerce.. :))))

Wlakem pag eště s Tomášem a Matějem domů.. následně do Dublinu. Tam wytancowat duši a přitom si koupit kofolu :)) a bagetu w jednu ráno.. nej nej řešení krizowé situace.. filozofowat tam kolem zkaleneyh lidí.. yoyo to ye fééér :)) za každou cenu se lišit wod konzumu, ne-e? Sannynka se bohužel neliší. Sem šťastney, že mám konečně holku, kerou fag srdíčkem láskuju a.. nekci zas depkařit.. ostatně to děám ccelou nocc a ráno.. cceley žiwot.. ale.. ye to diwný.. nechápu to. Newim. Neeksistuyu. Nepobírám. Barewná planeta byla fajn a aspoň na chwilku naformátowala mozek.. legální lobotomije, dáš si taky jaskiho sestřičko?
 


Anketa

Dva pojmy x dva světy. Co je blíže k aortě Vašeho srdce?

Komerce
Underground

Komentáře

1 P.A.B. P.A.B. | 24. září 2006 v 13:58 | Reagovat

koukám, že sme ten den končili tak nějak časově stejně...já nakonec jela s kubajzem až v šest..hrozilo totiž, že když tam necháme dvě hodiny peťana samotnýho, tak někde usne a nechá si ujet bus..

to bylo bezva hledat nějaký útočistě, kde by měli ve čtyři ráno otevříno..z circusu nás už vyexpedovali, že zavíraj..my totálně na cucky..péťa hláškoval, že jak má jít rovně, když ty dlaždičky dou vlevo..a když se otočíš o 180°, tak dou dokonce i vpravo..načež kubajz se začal otáčet o 180° tam a sem..a my se tak pohybovali rychlostí tří šnečků..no prostě veselo až do poslední chvilky..pak sem poskakovali před pekárnou a mávali na pekařky okýnkem, jestli by nám neprodali aspoň jednu housku..pekařky na nás ale doslova pekly..jo..to holky uměj..

nakonec nás kubajz zatáh do nějakýho disko trisko podniku..kde ale měli výborný pohodlný křesílka..takže pohoda..navíc sme tam stejně už byli jen my, světýlka na zdech, dunění techna a jeden vykalenec u baru..nakonec sem si ještě zakroužila kolem mekáče, protože to už vypadalo, že fakt začnu zvracet..no nevyšlo to..jednička ze socky nebude...

a jinak sem si během večera lehce narazila záda, když sem přelejzala plot okolo areálu letního kina..přičemž se kolemjdoucí trosky zastavovali a se smíchem na mě ukazovali a měli děsnou prdel, že ve tři ráno lezu přes plot z letního kina..ostatně já z toho měla prdel taky

ráno..v půl sedmý v teplický metropoli, sluníčko svítí..kubajz zhuleně filozofuje..důchodci venčící pejsánky se pobouřeně otáčí za dvěma individuálníma tvorama..jo..život je někdy fakt krásnej..tak krásnej, že začínám mít depku..no nic..

barevná planeta je mrtvá..ať žijou neziskovky!!

2 world world | E-mail | Web | 24. září 2006 v 17:09 | Reagovat

Barewná planeta způsobila deprese asi wěčině účastníků, neboť 1) honzík wodjel plyč dříf a solidně mě naštwal ( btw. musím Ti wrátiti to pade :)) ), 2) náckowé asi trpěj depresema, neboť pálení národního symbolu mi nepříde zrowinka normální, 3) příslušnícci policijjjje proti nim nezasáhli, takže policejní žena, trpí depresema.. 4) yaxme sedli do Dublinu, taxme prwní půl hodinu mlčeli a tupě poslouchali Nirwanu, Lennyho Krawitze.. a mlčeli.. prwní gdo to newydržel byl Matěj a wodešel.. paxme teda dali fotbáleg.. no a nakonecc sme skončili u filozofowání na schodech mezi zimákem, unicem a fotbalowým stadiónem.. tagže dneska sem zralej na antidepresíííwa.. a pořádný množstwí. Ta jednička ze sociologie mě mrzí, yinag sem přemeyšlel, že by byla legracce, gdybyh wypadnul z toho wlaku, yaxem se nakláněl za Téébo a Peťanem.. teda wlasně za Téébo :)) btw. wíš z čeho sem mírně nestíhal? Z té roštěnky cco tam měl Adam.. takou tu čerwenowlasou s tričkem NO WAR :)) yako nejwícc prey z Děčína.. a Adam ji poznal tam.. yasně, Adámek má takej seks epýl.. že ho kce každá.. :)))) a jáá sem mrtwey.. podobně yako naše ccelá farebná planeta.. a teď zbýwá yen.. huráááá na NEZISKOWKY A BOŽÁK!

3 P.A.B. P.A.B. | 24. září 2006 v 17:22 | Reagovat

já těch antidepresiv potřebuju určitě víc..

4 world world | E-mail | Web | 24. září 2006 v 20:01 | Reagovat

powíš proč? :)) ale šeptej! :))))

5 P.A.B. P.A.B. | 26. září 2006 v 19:23 | Reagovat

pošeptám..až  někdy budeš na aj-sí-kjů..

6 world world | E-mail | Web | 26. září 2006 v 20:39 | Reagovat

dobze :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama