Podivuhodný mandarín

19. září 2006 v 15:30 | world
Zajímací dnešek. Absolutně newim yag shrnout?! Asi jednotliwě k lidem. Julí, potšebuju s Téébo mluwiti.. teda wim, dneska sem mlčel nebo třaz nohou, yaxme se bawili, ale jako nepobíral sem.. legálně sem nemoh reagowati na yedinou Twou wětu, bo si mě dostala tím, že "si wymejšlím", ako tomě fag mrzí, že si to myslíš, myslím, že se známe dost dlouho na to, abys wěděla, že sem snad i upřímney ( jasnéé, smějte se.. ). Hanka? Féér pokecc.. :)) teda yako ale skončila si u mě s tou Sláwií, snad pospolu wyrazíme na ty Neziskovky. Ale to je až říjen.. :)) a znáš to, nicc se nemá plánowat. Wokolní swěte? Ste diwný.. wšihni.. Johanka si necháwá děat tunel, Honzík má tunel w hlawičce, bo chodí do unica.. :)) ale pořád MBF neboj :)))) *IN LOVE HONZÍK* :)) pag má taky papouška.. Přemek má něakou blondýnku a muj postiženej soused wod wedle z baráku si získal srce něaký rošti.. no féér! Já mám Sannynku a taky si nestěžuju, wolowééééé :)) potkal sem wofci a wona yako, že w sobotu yedem do ústí. Yako souhlas, Barevná planeta nás čeká.. :)) fesťáček! A pag taky w páteg sou Depešáci na Božáku.. lajf! Teda jako revival :)) no neber to.. ale wůbecc newim kam rači.. :)))) Zpět g současnosti.. ktěl byh sebrat pár lidí, wyčarowat si wostrůwek a bejt tam s nima do doby, než přestanu bejt asociál.. :)))) sem podivuhodný mandarín, a kdo je wícc? :)) wim, že wás to nezajímá, ale jel sem dneska busem.. a wystoupil sem.. nečekaně.. a přede mnou stojící Brian Molko.. nekeccám, typan alá cceley won.. no ohledně swé orientacce nepochybuju, ale bylo to wzrušení widět frontamana skupinky Placebo na wlasní woči.. :)) nebo se mi to jen ccelý zdálo? Cco by děal w naší metropoli? We škole se dneska dělo wěccí taky dost! No mazzecc, sme stěhowali židle z místnosti do místnosti a následně stoly ze stejný místnosti do tamtý, takže logika nejwěčí. Wůbecc se nejednalo o židle ze druhý swětowý.. :))
 


Komentáře

1 P.A.B. P.A.B. | 20. září 2006 v 1:36 | Reagovat

hej! kdo je u tebe wofce? snad wofeczka, ne? :P

proč se chceš rozhodovat ohledně ústí nebo božáku...já du na obojí :D..jako muj osobní plán na pátek a sobotu je fakt zajmavej..a dost nereálnej: v pátek po školce nástup u pí prof slavíka, pak náklus do čajky s matějem (asi ani neznáš, ale určitě poznáš..moc moc sympatický tvor), pak nevim..asi někde budu lítat s tim svym magorem..a od desíti božák...v sobotu brzo vstávám, jedu s gorankem na ryby...a následuje to ústí...minimálně se vyvlíknu z těch rybišek...stejně se mi nechce přihlížet zabíjení těch nebohejch tvorečků...a sraz s matějem změnim v pokec na božáku nebo ho dovleču taky do ústí...nebo obojí...

zejtra zkusim zjistit sobotní účast...a nenápadně se budu poptávat na to autíčko...ale fakt to moc nevidim...asi pojedem ve čtyři :D

2 world world | E-mail | Web | 20. září 2006 v 9:00 | Reagovat

tu wofečka :)) no matěje neznám :)))) páteg a DM newim :)) snad :)))) ale sobota ústí zcela jistě.. :)) a pokud se nenalezne autíčko, bude následowat frontální útok na wlak :)) neuděáš nicc.. :)))) já tam do čtyř nebudu, bo byh usnul :)) a už se nigdy neprobudil :))))

3 yulii yulii | 21. září 2006 v 20:31 | Reagovat

Lukashku, já jsem to tak přímo nemyslel... Omlouvám se,jesi jsem tě tím nějak urazila, naštvala, ponížila atd. Opravdu jsem to neměla v plánu. Moc dobře víš, jak to myslím. Taky bych si s tebou ráda promluvila=))...po dlouhé ukrutné chvíli odloučení nebo spíše zanedbávání z tvé strany:-(((Mohl by ses ozvat anebo víš, kde mě v pátek najdeš=))

4 world world | E-mail | Web | 21. září 2006 v 21:07 | Reagovat

Juli, seš jiná.. sem jinej. Cco bylo bylo.. asi tag. Nemá ccenu se f tom pitwat. Asi už nejsem ten fiXař, cco Tě tehdá wokouzlil. Asi už nejsi taká woranžowá princezna, pro kerou sem byl wochoten přinést měsícc na dlani před její sladkey wobličeyík.. propásli sme chwilku, kerá byla Bohem určena na wztah či něcco podobného.. newim, asi by nám to neklapalo.. možná yo.. by se widělo, každopádně.. kamarádi sme asi jenom w naših hlawičkáh.. kamarádi se wíday wícc než yednou za milijjjjon let. Wíme woba. Cco s tím? W pátexe w Dublinu nejspíš neukážu, bo newím cco byh tam děal. Ye to diwný. Mocc diwný. Nečekal sem, že mě setkání s Tebou tag weme.. asi sem diwney yáá :)) tag plomiň.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama