Reakce pana ministra zahraničí

4. září 2006 v 12:31 | world
Já: Proč musíme hájit izraelsko-americké zájmy? Proč si nemůžeme zachovat suverenitu a dát na hlas lidu, který zní jasně: NE pro základnu! Proč USA nevybuduje základnu v rámci oraganizace NATO a chce cíleně Českou Republiku ( popř. Polsko )?
Alexandr Vondra: Budeme hájit především naše zájmy. K nim patří postarat se o bezpečnost našich lidí. Ať už učiníme jakékoliv rozhodnutí, neudělá ho vláda sama, natož vláda menšinová, ale vždy jen parlament, a to po důkladné veřejné diskusi. Pokud jde o NATO, to nedávno schválilo ve studii proveditelnosti potřebu budovat obranné protiraketové systémy i v Evropě.
Tak wobčas mě něcco dokáže rozesmát.. :)))) třeba wěta, že wše wyřeší parlament.. fééér, widím doccela yasně, že parlament wydá hromadu peněz na kampaň we prospěch základny.. hloupé komerční konzumní owečky wše odsouhlasí pod widinou americkýh hwězdičeg.. a fšici budou šťastní.. pan Bush bude wesele tahat za nitky a český národ bude skákat mezi raketami z wýchodu..

Já: Dobrý den, můžete sdělit mně a ostatním čtenářům něco více o funkci "nového šéfa mezinárodní samosprávy Bosny a Hercegoviny", např. co taková funkce obnáší. Děkuji
Alexandr Vondra: Tuto funkci v současnosti vykonává německý politik a diplomat. Jeho odpovědností je pomoci Bosně a Hercegovině v přechodu k plnohodnotnému a suverénímu státu všech tří etnik, tj. Srbů, Chorvatů a Bosňáků. Funkce administrátora byla zřízena na základě Daytonské dohody, která zastavila občanskou válku v zemi.

De wo to, že pan budoucíí ministr zahraničí, Alexandr Vondra, byl v roce 2005 jedním z kandidátů na funkci nového šéfa mezinárodní samospráwy Bosny a Hercegowiny. Absolutně sem z téhle info nestíhal, plotože to značí člowěka, kerej je špičkou we swém oboru, pan Vondra musí být tudíž welice inteligentní a schopney twor.. proto nepochopím jeho nastawenou proAmerickou twář.. give peace a chance!
 


Komentáře

1 The Great Dictator The Great Dictator | 26. dubna 2007 v 20:38 | Reagovat

Taktéž musím souhlasit. K čemu potřebujeme mít za zadkem amíky?! Vypadá to, jako bychom si bez cizí pomoci nevěděli rady..............nejdřív lezeme do zadku SSSR. Slovanské bratříčkování se nám moc nevyplatilo, tak proč vymetak pozadí další supervelmoci s úžasnou demokracií....... Vláda téhle republiky mě už opravdu ničím nepřekvapí. V roce 89 neměly chrastit pouze klíče, ale rovnou prázdné zásobníky....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama