Zatmění měsíce

7. září 2006 v 17:33 | world
Sannynka mi yako nejwícce chybííí :(((( jako neuděám nicc.. ale ktěl byh ji mííít u sebe, bo jako sluníčko swítí i dneska.. :)) ale měsícc swítit nebude, bo je zatmění, yoyo dneska po wosmý hodině čekujte nebe.. nebude tam wůbecc widět úplněg.. :))))

Dneska bylo zatmění i u nás w ústawu pro dušewně choré, nawštíwil ho totiž Štěpíg aliaz Lečo :)))) no a jedna paní učitelka asi nebude spát :)))) bo nechápala a nepobírala, gdože to tam sedííí w lawici wedle Zemiho?! Jako prey nowey žák?! Byh si nechal líbit, že by byl u nás we třídě.. ne-e přiel enem se Širokem na náwštěwu.. flexibilně sem ho pozdrawowal wod Páji.. :)))) jako s tou si maximalisticky rozumím.. přemkowa sestra :)))) neuděáš nicc.

Wodpoledne na wodpoledku sme měli dwě hoďky frániny, nejwícc lukášek hwězda, bo stále neumí ani wyčasowat awoár :)))) no paní učitelka taky ftipná až za roh :)) krom toho sem zjisil, že sem absolutně diwney.. ptáte se proč? Psal se tehdá březen, duben.. chodil sem s Dítětem.. a yako dítě se mi fajnky líbilo.. ale byl to takowey wztah newztah.. teďko po září si Dítě wobarwilo wlasy a nejwícc slušiwá díwenka.. enem problémky dwa. Prwní jest, že mě nesnáší a já nesnáším ji :)) a druhey problémeg ye sannynka. Ale won to wlasně není problémeg, ye to miláčeg.. a sem zase tam gde sem byl na začátku.. *IN LOVE, MY LOVE*
 


Anketa

Líbí se Wám Sannynka?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama