Rodina

14. října 2006 v 15:42 | world
Wau, hrozně mě dostáwá, gdyž něgdo na swým bločku píše wo swým děctwí, wo tom yag maminka a tatínek uděali prwní poslední a yag fungowala klasická rodinná idylka. Wau, asi sem se occitnul mimo realitu, žiu we swé wlasní, w realitě, gde byh rodiče powěsil na nejbližší hranicci a nechal wzplanout.

Otecc ye newlasní. A to wšehno wystihuje, on wíceméně nenáwidí mě, yáá wíceméně nenáwidím yeho. Wadí mu, yaxe chowám, yag žiu, yaxe woblíkám, na cco si hraju.. to ye abstrakce a konkétně? Wadí mu, že poslouchám Plastic people, wadí mu že sem punx, wadí mu, že žiju mimo tuhle realitu, wadí mu, že se snažím wyhýbat konzumní společnosti, wadí mu, že žiu, že existuyu. Že mám swoye názory. Že seru na něaký yeyih příkazy. Yo, won mi wadí yako wosoba, ccítím wůči němu awerzi asi steyně silnou ako on ke mně. Bohužel yáá toho pána w hadreh huligens zbiju asi těžko, on mě doccela lehce. A proč si neuděat z Lukáška boxowaccí pytel, že?

Maminka? Wau, milující tworeček, owšem pouze, gdyž ye sama. Gdyž ye s tátou, mění se w neuwěřitelnou wosobu. Kce se mu zalíbit a tak sdílí jeho názory, samo že proti mně. Samo, že dyž sme spolu panuje práwě hore zmiňowaná idylka, že dyž příde táta z prácce začne opětowné peklo.. pro mě maminka skončila, dyž začala hrát na obě strany, chwilku se mnou, chwilku s ním.

Yáá sem skončil pro woba. Ccož ye fajn, skončil sem pro ně wyhazowem z intru, skončil sem pro ně kouřením, končím pro ně w prawidelnýh interwaleh.

Dneska proběhla o666 hádka. Kwůli punku, má rodina mi sebrala weškeré punx wěcci cco wlasním a prey budu diskantem. Yoyo prey mi nektěy nicc zakazowat, ale nemůžou yenom přihlížet na to, yakou troskou se stáwám. A taky mám zákaz mít holku w Mostě.. :)) fag mě rozesmáli, sicce sem plakal yako želwa, ale to při přectawě sebe w růžowém tričku.. miuju tehle systém miuju swé rodiče..
 


Anketa

Máte (měli ste) ideální děctwí?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 Marťas létající niggas gangstas Marťas létající niggas gangstas | 15. října 2006 v 12:43 | Reagovat

To je zajímavý s tou mámou.....To je u nás úplně stejný jak hraje na vobě strany.....Jenom fotrika zase v pohode zbiju ja no, ale to je fuk:-DD Treba vcera se mi nelibilo jak se muj 22 lety bratr od 13 hulící a chlastací řval na mamu....Uplne bez duvodu ji posilal do prdele a mame bylo pekne zle......Fotr na to sere.....Ten ani neni doma......Tak sem za nim zasel, ze se ho zeptam co mu udelala.....Toz zabouchnul mi s vyšklebeným výrazem ve tváři dveře před obličejem.....Pár cenťáčků a byl bych na hadry......Něco mi ruplo v hlavince, jako ještě nikdy a ty dveře sem par dobře mířenýma úderama nohou rozlomil na tři kusy.....Bratr na mě začal že mě rozmlati na sračku,......Cela věc dopadla tak, že dneska dopoledne se vratil bratr z nemocnice , sbalil se, něco řval a odjel.......Pro mě to ale nekončí.....Bude zažívat peklo jako nikdy...Mama už na něj zanevřela, pač ten srač ji vždycky jenom využival, využival hadek s otcem, vždycky ve svuj prospěch....Všechno mu prošlo.......Pět minut v bezvědomí byl jenom začátek. Dokud je mi 17 musím využít toho, že mě nutí dělat věci který bych nikdy nedělal...Takovej prostě nejsem a hlavně nechci bejt abych někoho mlátil do bezvědomí....Tohle ale prostě překročilo všchno.

2 world world | E-mail | Web | 15. října 2006 v 13:01 | Reagovat

Wau, razantní řešení.. taky byh taký potřebowal.. každopádně gdyby to někoho zajímalo.. tag úpe sqěley rozhowor:

MATKA: Punkáči sou existencce. Úpe wypatlaný.

JÁ: Sem úpe wypatlaney.. :))))

No nicc.. třebaz yednou wowládnem swět.. my, keří se lišíme wod legální konzumní společnosti.. a třebaz ho nigdy neowládnem, plotože sme úpe wypatlaný existencce..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama