Slovan Ústí, olé!

25. října 2006 v 23:56 | world
W černé metropoli Ústí nad Labem se opět uskutečnil hokejowý zápas, tentokrát s Mladou Boleslawí, Lvi vyhráli, ale Lukáška zaujal okolní swět..

.. předem děkuju Honzíkowi in lowe, za perfektní wodpoledne :))

No a teď g příběhu, nejprwe w Tepliccíh na nádru zpoždění. Poho, berem, naplněney autobuz z míráku ke stadionu, faynky beru.. piwko we sportbaru, potkali sme tam i Tepličáka (hlawní šéf ultras Slowánku). Hnusný piwko - Zlatopramen.

Na hokeji Lukášek trwale obtěžowán něakými holčinami. Honzík: Těm eště nebylo ani dewět.Náhodou, papíry na kačenku newlasnily, ale wyrostou z nih třebaz hezké holčiny.. jenže wo díwenky woprawdu nouzí netrpím :))

Slowánek wyhrál na nájezdy, opět naplněným busem sme se s poccitem naplnění chystali s Honzíkem jet.. wedle mě stála jakási blonďatá píča wěg ca. pade, wod pohledu snědla wšechen rozum swěta a přitom primitiwní, že newí esli se na mikrowlncce otáčí ciferník, nebo esli se otáčí mikrowlnka a cifetník zůstane na swém místě.

Mikrowlnka? Jo, i tu mi wyčetla.. začalo to asi takle: Ta mládež dneska.. Lukášek tuze nerad morální kecy, stal se tag na několik wteřin hlawním herccem w tom busowém diwadle. Hádka, úpe maXimalistická! Sme se wzáájemně posílali do tráwiccího traktu, ale wona si ta žena úpe strašně nabíhala, tagže sem ji dycky setřel a wšici se tlemili.. wona mluwila úpe z cesty, prostě Ty konzumentky sou úpe pitomý, taky sem ji to řeg, že zcela jistě náleží ke skupině poslouchající North Music, sledující Nowu a čtoucí Blesk.. wod pohledu.. :))

Po hááádcce a potlesku autobusu pro mě, se začaly dewítěletky předhánět we wolání a psaní :)) honzík z toho na prášky, taxme zakempili w nejbližší hospůdcce, jaj sportbar yako něgde w Němeccku ( Západním ). Dal sem si černé piwko, úpe poprwé w žiwotě.. teda yako nicc mocc, zlatá Plzeň.

A hlawně zlatý Teplicce, i gdyž.. Slowan Ústí, olé!
 


Anketa

Zplynowat wšechny černý spoluobčany?

Ano.
Ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama