11.11.2006

12. listopadu 2006 v 11:22 | world
Jednodušše zajímací den.. zajímací maXimálně. Wodpoledne w Ústí sem čekal na Honzíka, abysme se spolu wydali na hokej, Slowáneg.. wyhrálo se jedna nula, na hokeji se Šárkou.. doccela si Honzík se Šárkou rozuměli.. :))))

Honzíkowi ale byo blbě.. prey hlawa, břicho a zbylé wnitřnosti.. a táááxi ani mocc neužíwal w hospodě pokecc se Štěpíkem, za to yáá yoo, zwláště dyž mi Štěpík přinesl plakát The Prodigy, čím mi uděal wohromnou radosť..

.. paxme se stawěli w Koruně, to ye takey pajzl w TCE a yako ccestou sme potkali něaký zkalený díwčiny.. Honzík úpe zaperlil..

Jáá: Počkej, deme kolem nih.
Hanz: Cco z toho budeš mít?
Jáá: Plostě kci jít kolem nih.
Hanz: Se chowáš yako ti dwa zoufalcci ze snowboarďáků..

.. úpe sem si přectawil méno Vojta Kotek, komerční koko.. ye z kokosu dáme si do nosu.

W Koruně měli býti Honzíkowi spolužácci, byl tam již zbyteg.. zbyteg to něako nerozdejchal, o čemž swědčily kaluže s ehm, žaludečními šťáwami, rozsesté kolem Koruny. Yako toho sem se fag neúčastnil.

Potkali sme ccestou i Olí a Járu, wesele si jezdili w autokaru. No a Hanz mě doprowodil g Auře.. aura yest diskofilní klub s dlouhou tradiccí.. tudíž ye průměrney wěk dwaccetdwa let. Yenže jáá s Julí sem ten průměrney wěk značně snižowal.

W poho sem se bawil. Ehm, chodil kolem dokola a poznáwal nowé a nowé lidi.. zdrawil ty před chwílí nowé a nyní již staré.. úpe sem se tím bawil.. a pag sme s Julíí pokeccali.. kamarádka.. cco prowokuye.. grrrrr.. sannynka by Ti dala hlawu.

Náhodou sem hodney.. úpe sem byl tag energiccky wyčerpaney, že sem neměl sílu wýrazněji zlobiti.. a úpe z poho náladky mě záhy wywedli chuligáni.

Ploč ploč ploč? Naštěstí zde byla frakcce, s kerou sem f poho, tagže enem pokecc, wícc nicc.. btw. gratuluji g narozenííí Klárky - malé chuligánky.. esli sem to tedy pobral w poho.. plotože střízliwý člowěk zkalenému příliš nerozumí.. :))

No a po konfrontacci s chuliány sem se se wšemi komerčními diskanty rozloučil a zamířil si to do swého undergroundowého pokojíčku.. zase fajn wýlet, symbolicky jedenáctého jedenáctý.. :))))
 


Anketa

Máte už plány na Silwestra?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 Lecco Lecco | Web | 12. listopadu 2006 v 13:53 | Reagovat

:=D

2 world world | E-mail | Web | 12. listopadu 2006 v 16:50 | Reagovat

Těší mě Twůy smajlík :)) rekord zůstáwá stále nepřekonán, dokoncce jsem se nedostal ani přez tisíccowku, syyyyyčááku :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama