Kill Bush or I´ll gonna do it..

5. listopadu 2006 v 11:19 | world
Komunismus, fašismus, terorismus.. wšehno na jedno splachowaccí použití. Použijeme, spláchneme, historie se wšak opakuje a dementní lidstwo bude použíwat a splachowat do nekonečna..

.. wlasně yednou to skončí. Až skončí wšehno.. znamení apokalypsy.. nechňápu yedinou wěcc.. yag může beyt wodsouzen Saddám Husajn.. jasně, spáchal zločiny na sta tisících lideh, genocida, wywraždění Kurdů.. okí. Ye to kurwa, cco jííí šlo yen o mocc a penízky. Jenže cco ye potom maestro Bush? Jasně, sem antiamík. Úpe brutální. Ale snad i wobyčejní smrtelnící wí, že pan Mírotworcce wnikl do Iráqu bez swolení Rady bezpečnosti OSN a tudíž bez yakéhokolif powolení chytl i Husajna, který swými činy rozhodně neohrožowal swět, neboť žádné zbraně hromadného ničení newlasní.. a cco třebaz Kimi w Koreyi? Proč Bush neútočí tam? Woni si wesele wodpalujou jeden atomowey špek za druhým, ale Bush nemá důwod napadat atomowou welmocc, proč? Bojí se, jasně.. a hlawně.. Korea nemá zásoby ropy, kerá je pro USA klíčowou surowinou, Mezopotámie má tu smůlu, že se w ropě koupe..

.. a proto trest oběšením nenáleží Husajnowi, nýbrž yeho americckému kolegowi.. wždyť komunismus, fašismus, terorismus.. wšehno je na jedno použití. Kill Bush or I´ll gonna do it.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama