Hypernova

23. prosince 2006 v 8:14 | world
Byl sem cceley wypleskley po skončení besídqy. Zůstal sem tam stát na pódiu yaq wůl a říkal lidem, ať nám pomůžou s úklidem. Ehm, nigdo se niyaq neangažowal krom swětleyh wýjimeq kerý by šlo spočítat na prsteh yedné ruky. To bylo eště w poho.. yenže moe melancholie dosáhla wrcholu, gdyž Wajgy wobwolal wšeccqy swoe známý, jesli teda ten wečer platí. Bylo to několiq howorů, kerý skončily slowy: Ne-e, taq okey, něgdy jindy. Čus. Abyste byli w obraze, wečer sme měli jít, my organizátoři, kalit.. plostě q Wajgymu do hospody, won zamluwil stoly a my sme měli spolešně s yeho wostatníma kamarádama a ním kalit.. yenže nakonecc se tehle wajgyho sen zhroutil již po besídcce. Wajgy zůstal sám. Nigdo z náz nešel (teda newim esli tam klucci nakonecc dorazili, ale yáá ne-e). Bylo mi w tu chwíli toho kluqa strašně líto.

Líto, nelíto. Plostě sem nemoh yíít. Rád byh, ale.. rodiče. Yo yáá wim, wohraná kapitola, ale matka se plostě chowá yako prawey despota a gdybyh se měl wrátit třebaz kolem třetí taq mě wlasnoručně zardousí, těším se těším na wlasní byt, nebo na koleje. Ne-e že byh tam měl chlastat, to mě neláqá, ale plostě beyt pánem swého času, přijít si klidně wo pět minut později a nemuset se strachowat, že mě něgdo seřwe, popř. wyřeší zákazem wycházeq.

Wečer sem tedy chtěl půwodně zůstat doma, ale paxme se něakým zázraqem domluwili s wewerqama meyma dwěma.. že poyedem do olympie schánět dárešqy plo sannynku. Rezignowal sem na yeden welkey dar, taxem zakoupil tři menčí :)))) ale to ye yedno.. měl sem na wewerqy yediné přání, hledeyte ccokolif worindž.. mno a taq gdybyh nebyl taq chudey princc, mohla mít sannynka worindž sekačqu, worindž knížqu, worindž zeď plnou worindž bot, worindž swětýlko na zmrzlinowači.. plostě hafec worandžoweyh wěccí.. :))

Naší ccestu sme začali w Asku a hráli si tam se fším, cco na hraní bylo, paxi Linda wlezla do boudy se swým wosobním giganticckým plyšowým koněm a my s druhou wewerqou sme seděli na worindž nafukowaccích pytlííccíh bo cco to byo.

Wewerqa Linda wlasnila kolem krqu uwázané metry Asko, keré se dááwají zdarma a yako wypadala faq slušiwě, to druhá seXuchtiwá wewerqa měa šálu a taky měa teplotu, plotože málo čerwený twářičqy.. mno we wewnitř w naší ultramegawelkýsámošcce sme bojowali ploti sobě plyšáqama.. a yako enem sem čekal až se za náma wyřítí něaká worindžwochranqa.. :))))

Přišel sem domů plostě hepy z fajn prožitého dne, a dorazila mě matqa a yeyí záchwat wtequ na mě. Yako tohle ye mocc.. plostě úpe plánuyu že až si budou moyi rodiče na baterqy hrát na ideální rodinu, na Štědrey den, řeqnu yim taq nepatrně, že se mi to kýčowitý snažení wo to beyt ideální rodina hnusí. A zwlášť kýčowitý snažení enem tehdy, gdyž ye pro ně něakey wýznamney den, wánocce, narozeniny atd.
 


Anketa

Máte (měli ste) ideální děctwí?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 Illuén Illuén | Web | 23. prosince 2006 v 12:07 | Reagovat

čéče, tak takej teror ti fak nezávidim...děkuju tomu nahoře (i dyž nevěřim, že tam ňákej je), že má máti se "naučila" vstřebávat mé ranní vrávoravé příchody jakš takš v oukeji...

...tvoji rodiče nejdou převychovat?...bo jim to aspoň vysvětlit?...šmarjá, dyk to nejni normální!...

2 www.mvolke.blog.cz www.mvolke.blog.cz | Web | 23. prosince 2006 v 15:20 | Reagovat

Koukni na muj blog.

3 world world | E-mail | Web | 23. prosince 2006 v 16:55 | Reagovat

Na Twůy bločeq koukat nebudu, bo nemám rád reklamu na něaký EMO stranqy!

4 world world | E-mail | Web | 23. prosince 2006 v 16:57 | Reagovat

tu illuén: Mno, taq hele, yáá si děám cco kci a woni to nemůžou rozdeychat, že si děám cco kci, nekci si hrát na chudinqu, ploto yenom taktně mlčím a nechám ye wykeccat.. woni sou strašně ambicciózní, bohužel ty ambice newyplnili na sobě a ktěy ye wyplnit na mě. Wzhledem q fakt, že Lukášeq=hroziwě psyscho člowíčeq.. mno neysem tedy taq pln ambiccí ako woni :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama