SiMoNqA

28. prosince 2006 v 20:42 | world
Přišel sem q Intersparu, gde už čekala Simonka s rodičema. Prwní setkání po rocce a půl.. mazzecc! Yako nigdy sem newiděl nicc taq miloučkého yako ye simonqa.

Wůbecc se nezměnila, ba naopaq zkrásněla, stala se z ní yeště wítz miloučqá bytost. Z megasámošqy sme se wyprawili městem do Hlubiny, gde sme si dali wobídeq.. neywítz děkuji simonqy rodičům, kteří mě pozwali.. a yáá yim rozpráwěl pohádky wo sobě :))

Každey žiwot ye pohádqa, každý sme sám sobě autorem, bohužel yen Bůh ye yediným wydawatelem.

Z hospůdqy, gde byl hyperaktiwní naspídowaney číšníq, cco balil maminku simonqy, tatínqa simonky a dokoncce i mě.. sme se wydali se simonqou do čajowny.. potkal sem hromadu známeyh a qwalitně nad wodniccí pokeccal :)))) scházelo mi to.. a yako simonqa si přeze mě dala nožky a powídáá mi.. nespím u Téébe, protože máš holqu, nekci beyt takowá mrcha.. newydržela byh to. Mocc pozdrawuy sannynku, wona asik bude steyney magor yako yáá..

.. a dost. Wau, na to není slow. Simonqa ye moe princezna a sannynka moe holčičqa.. sakra sakra.. lukášqu máš w tom zmateq.. ne-e nemám. Se simonqou praktikuyeme kamaráctwí.. wím, ne-e? A steyně yi nezapomenu, že mi tehdá w Řecqu u těh hnusneyh čajů řeqla, že sem při líbání mocc zbrkley.. grrr.. snad sem to naprawil. To na wlasní kůži poznáwá yen sannynka. Kůži? Ty máš na rtech kůži?
 


Anketa

Ktěli byste zpátky do Řecka?

Ano.
Ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama