Dwoyqa z matiqy!

22. ledna 2007 v 21:28 | world
Naposled se to stalo w šesté třídě. Wím ye to wostuda.. byl sem eště w šestý třídě na základcce.. dostal sem naposled dwoyqu z matiqy na wyswědčení.

W sedmý sem už měl w Němeccku čtyřqu, doccela suwerén.. :)) a wod té doby sem čtyřky z matiky sbíral.. plostě dokonalost sama. A paq přišel dnešeq. A pan učitel oznamowal známqy. Analyticcká geometrie, resp. powedená písemqa mi wynesla dwoyku.

Nešel sem na panáka yako Markétka, kerá dostala steyně yako půlka třídy jedničqu, nawopaq.. začal sem se cceytit hrozně. Ploč? Kwůli štěpíkowi. Dyť ten kluq ye neskutečně chytrey (yasně, won si myslí, že ne-e, ale to ye tím, že se úmyslně podcceňuye, aby mohl swou lennost dowést q dokonalosti). Štěpíq ye hrozně inteligentní, ať už na kompy nebo na matiku, pálí mu to. Yenom proto že ye nepochopený génius, nedokáže w dohledné době dokončit středoškolské studium. Nepochopen diskanty kolem něj, nepochopen arogantními wyučujícími..

.. plostě jakási wyšší swětowá nesprawedlnost, že nejwěčí dement na matiqu, kerey neumí yedinou fukncci, yediney wektor, skalár.. wobdrží dwoyqu, zatímcco člowěq kerey zdatně konkuruje Cwajštajnowi měl ze stejné látky wloni na koncci za pět.

Nechám beyt. Se zemim, jaskim a proužkem sme se aspoň ze samé radosti projeli autokarem.. žjááájh stodwaccet na silnicci třetí třídy.. sebewražda.. ale ploč ne-e.. musíme si užíwat. Underground? Cco? Yez, dnesqa sem přectawowal skupinqu The Plastic people of The universe, Ivana Martina Jirouse, Egona Bondyho, Mejlu Matěje Hlavsu... mno plostě swoje idoly sem moh legálně přectawowat při hodině čezkého jazyqa. Stal sem se totiž opět učitelem, myslím, že sem nabídnul lidem, keří byli ochotni naslouchat, doccela qwalitní přednášqu.. musey posoudit woni.

Na koncci dne absolutní únawa.. diwný počasí, skoky z mínus patnácti na patnáct a zpět?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama