Konkurz na kompars

18. ledna 2007 v 19:12 | world
Každý z náz zažíwá občaz dny, gdy není do čeho taqzwaně píchnout.. najdou se ale i taccí, keří si dokáží žiwot wošéfowat dle wlasníh notičeq.. a paq podle not improwizují a wesele tančí :)))) práwě yáá sem ten tanečníq, cco Wy?

Dnešeq byl zwlášní, swým způsobem nenapodobitelný den. Ráno sme se krátcce po půl osmé setkali s Jaskim w parqu a nástřel energie na zbyteq dne. Po dewátý přišel Pawel (to yest Yanča, naše spolužačqa..). Wyndala dwa pytlíqy THC a to sme se jenom pousmáli. Bohužel, hulit se nebude, dyť to máme woba zakázané od naših děwčat. Společně, nikoli společnýh.

Pro wšehny prwní třídu a START! Ať se propadnu jesli nemám prawdu!

Za wokamžiq přiel i Zemiho autokar a dowezl do parqu wlasníqa s proužqem.. wydali sme se wšici společně (i s Pawlem) do Ústí nad Labem (taká chemiccká welmotz střední Ewropy). ÚJEP, tedy ústecká univerzita, pořádala Den otevřených dveří.

A cco yáá? Yáá nicc yáá muzikant!

Wzhledem q tomu, že se hlásím na tento ústaw do oboru politologie, ktěl sem wědět yaq to tam wypadá.. a taxme za zwuyu Krucipüsku doautili před Uní.

Za pár minuteq sem fšaq měl srazíq se Štěpíqem, wečel přetím mi na ajsku psal, že dáme srazíqa u Hypernovy, asik w 10:12, bo má přestáwqu.. mno a taxme w 9:41 wyrazili wod Uní.. nezapomeňme, že mi Štěpíq twrdil, že ÚJEP ye dwě minutqy ccesty wod té ultramegasámošqy.

Jaski (můy wěrný doprowod) byl již po pěti minutáh wytrwalé chůze značně rozčarowán, to fšaq yeště newěděl cco ho čeká.. ptali sme se každého kolemjdouccího yaxe dostati do Hypernowy.. a wšici ústečtí wobčani wywalili wočqa asik jako anorektičqa.. a následowala otázqa: To hodláte jít pěšky? Woprawdu? Taq to děte pořád do kopcce, rowně. A za tím kopccem děte zase do kopcce. A yako pořád rowně. Mno a paq nakonecc ulice..

Zapomněl byh dodat že konecc ulicce byl do kopcce a rowně.. Štěpíq mi sicce twrdil, že ye ÚJEP od Hypernowy dwě minutqy, awšaq spletl se.. w 10:16 ysme dorazili před ten krám.. stihli sme zpsůobit akutní zástawu srce yednomu stařečkowi.. wywalil sem na něy němeccky. Haj(l) iš brauše cu hypernófa! Wohýn zol iš geén? Pán nestíhal a yenom zoufale křičel Tam, tam!

Šlo se tam, se Štěpíqem sme si powídali přezne tři minutqy, potom se musel wrátit zpátqy do školičqy, bo přestáwqa ye welitze krátká, mno áno.. absolwowali sme ccelou ccestu enem proto, abychom pokeccali tři minutqy. Wýborně, nejlepčí fšaq měo přijíti!

Wraccíme se zpátqy a nektělo se nám zbytečně jít pořád rowně a zkopcce.. a ktěli sme jít zkratqou. Naléhawě Wáz wšehny žádám! Nigdy nechoďte zkratqama! Wzali ysme to přez Bukow, nemoccnicci, dále paq kolem benzínové pumpy Praga, následowal dwoukilometrowý úseq při kterém sme nepotkali ani yednu duši, natož auto.. zoufalost!

Nakonecc sme to wzdali a w jedenácct náz wyzwedl zemiho autokar před Baumaxem.. úpe na druhé straně ústí :)))) ccelkowě sme s jaskim počítali, že sme ušli během hoďqy asik osm kilometrů, ccož značí wela rychlou chůzi.. málo sme byli propoccení :))

Další zastáwqa komerční mekdonalt.. párset čízburgrů.. a wšici se twářey hepy, akorát proužeq nedokázal pochňápat, že Yanča ye pawel :)))) a doccela diwně se na náz koukal.. chudášeq :))

Příští stanicce naše kmenowá hospoda. Od jisté doby (ca. párset let) tam chodí stále stejná společnost.. dwa tři lidi za cceley den :)))) asik ploto se nám taq líbí.. jaski hodil pár piweq pawel (yanča) pár čajíků a yáá pár wod.. a wůbecc.. nekupujte wodu Rajec teda yako mám doma asik pět balíqů, ale zaseytz se mi stala wětz!

Normálně wečel wotewřu láhew, napiju se a dám yi do ledničqy, ránqo yi wyndám a eště w parqu yi wotewřu, napiju se.. wobyčejně si q wodě nečuchám, wy you?

Dopiju, uklidím do báglu a w pusině se rozhostí doslowa peklo, úpe mi ye yako gdybyh sněd snad sto chcípleyh wewereq. Yako fuy.. sundám bágl, wotewřu wodu a úpe nejwítz smrdí zasraní bakteriální žiwočiši.. yako dám čuchnout jaskimu a ten se málem udusí, wodou sem zalil listí a yako faq trwanliwost dwě hodiny bo cco? Qwalitqa.

Po opuštění hospůdqy sem jel na konkurz na kompars.. Letopisy Narnie II.. mno yako esli to klapne, taq lukášeq bude milionářem.. minimální wýděleq činí sto tisícc koruneq. Je libo výdělek snadno a rychle? Absolwuyte kompars ako yáá :)))) šancce ye welikááá a yáá w kladney wýsledeq tajně doufám, asik w půlcce února se dozwím wýsledeq. Byl by to haluz úpe maXimalisticckey! Hrál byh mínotaura a to se wyplatí :))

Wodpoledne sem skončil w čajowně, Rancho Amigo.. čaj pro člowíky, keří hodlay nespat párset dní :)) wypil sem párset litrů této omamné tekutinqy a yako nejlepčí staw.. wokamžitě sem eště w čajcce napsal swou slohowou prácci, cco mám na zeytřeq. Snad poprwý za posledníh několiq let budu tedy zítra do školy připrawen (samo pokud slohowku nezapomenu doma, sem toho schopen).

Yinaq mám dárešeq plo sannynqu q narozkám, keré měa.. a ye úpe nej.. :))

A yaq končí den? Wenqu zuří wítr, prey až 140 kilásqů za hodinqu, poslouchám Traband a sem neskutešně hepy (to ten čaj) :))
 


Komentáře

1 jaski jaski | E-mail | Web | 18. ledna 2007 v 20:49 | Reagovat

:)

2 world world | E-mail | Web | 19. ledna 2007 v 6:33 | Reagovat

Cco se usmíwáš :))

3 Gizela Gizela | Web | 20. ledna 2007 v 17:30 | Reagovat

hukot :)

4 world world | E-mail | Web | 20. ledna 2007 v 21:15 | Reagovat

Ty woe.. reagujte smysluplně.. cco znamená hukkot? :))))

5 BPatrik@seznam.cz BPatrik@seznam.cz | 13. listopadu 2007 v 15:21 | Reagovat

Píšeš jako idiot možná by sis měl zopakovat 1. třídu.A pokud sij nějakym způsoběm postiženej a proto píšeš jak krypl tak se omlouvám.

6 KKT KKT | 4. ledna 2008 v 22:47 | Reagovat

Jo, puberta je svinstvo, nauc se psat kretene

7 ... ... | 25. října 2011 v 20:51 | Reagovat

epřečtu to a tohle písmo je dost TRAPNÝ! ,) :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama