Ústaw na druhou

17. ledna 2007 v 21:25 | world
Tři klíčowé wěcci se staly i dnez.. ptáte se cco? Ptáte se práwem :))

Wod ránqa sem děal na maticce.. psali sme pololetní písemqu.. a yako klíčowá známqa z tohohle podiwného předmětu.. a nawítz zeytla nám končí termín na odewzdání slohoweq z češtiny. Naše wela inteligentní pí uč nám dala sqělá témata, kerá se dají pomoccí středoškolské fantazie bez problémqů zpraccowat :)))) FUCK THE SCHOOL! Písemqa z matiky, wýše awizowaná dokoncce fiaskem neskončila.. wypadá to wypadá, že lukášeq wobdrží na pololetním wízu swou nej známqu z matiky wod šestý třídy základní školy :))

Eště před matikou mě na parkowišti před ústawem chytnulo duo Němcců.. prey sou z křesťanské komuny z Cvikova a ktěy si mermomoccí prohlédnout kapli.. taq yako že yim mám zawolati ředitele.. pan direktor samo nigde a taxem ye zawed za zástupccem a cceley rozhowor simultálně překládal.. yako nejwítz sranda bya, dokoncce sem si wysloužil i pochwalu a přiwření zástupccowo očí při maticce.. gdy sem se "wobčaz" díwal q sousedcce Markétcce a "kontrolowal" spráwnost wýsledků..

.. yinaq žádný adrenalin w podobě odhalení chemiccké labolatoře se nekonal, snad yen, že sme přišli na zítřeq na perfekní uleywárnu z ústawu.. hromadně poyedeme na ÚJEP tedy na WŠ w nedalekém ústí.. ye tam OpenDoorDay.. :))

Po škole sem ale wyrazil s wewerqama do obchodního centra Olympia, následně na námqo a paq do čajowny.. dobrá čajovna o6 nezklamala :)) ňamka pouštní duna a šíša složena z pomerančového tabáku :))))
 


Komentáře

1 Anett Anett | Web | 19. ledna 2007 v 14:32 | Reagovat

jj, je to holt wšude stejný... vždycky wzechny problémy odbourá čajovna... =)

2 world world | E-mail | Web | 19. ledna 2007 v 14:33 | Reagovat

bohužel se tam poslední dobou setkáwám i s lidmama keří wo téhle kultuře newí zhola nitz.. nawopaq žijou we swé růžowé pseudokultůře.. ye to yaq mor.. wšude kolem!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama