Wčera páteq byl..

20. ledna 2007 v 20:23 | world
.. prwní hodina.. čeština.. pohladil sem Markétku (taká hezzká spolužačqa).. a přitulil se q ní.. paní učitelqa to nerozdejchala a začala hystericcky křičet To yako tady budete mazlíky mazlíky nebo cco? Tím předznamenala cceley den.

Po poledni sem dorazil domky a zapnul ČT24, sledowání hlasování o důvěře vládě pana Tupolánqa mi faq dáwalo.. yasně, lepčejší než ParoubTekk, ale plostě byo to ftipný, nejwítz pan poslanecc Dolejš, bez walného smyslu mektal několiq stoweq minut.. úpe mi znechutil mé budouccí powolání :)))) aspoň sme se měli se štěpíkem přez skype čemu smát :))

Wodpoledne paq přijelo do Tepličeq duo Kamílqa Sannynka.. wau, wražedná to kombinacce.. prey nebudeme pít.. mno wyrazili sme do Sound café a yako Sannynka suwerénqa kafe s tequilou, mno yáá se swým ginem mám cco říkat.. a w podniqu wedro mocc wedro.. wšici málo čerwený twářičky.. kamí wodka s jahůdkowým džusem.. paxe tequilowalo.. a plostě powedeney páááteq.. wečer díky orkánu, kerey wodnášel domy, stromy, jel wlaq s krátkým zpožděním a těsně před usnutím mi dorazila esemesqa. Krásná písmenqa. Narodil sem se sice do wěqu wěčné samoty, i přesto nebo práwě proto sem wděčen za wokamžiky s lidmama mně blízkejma. S lidmama kerý mám mocc rád. In lowe sannynka.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama