Yáá vs. wostatní

24. ledna 2007 v 20:02 | world
Mno yednou sem taq wečel projížděl net a narazil ysem na rozyížděyíccí se diskuzi.. yakýsi xenofóbní yedinecc tam kritizowal muslimy a yaq znáte muy temperament, musel sem reagowati.. nektěl sem se skrýwat za tradiční nick world, pod kerým na tom fóru čaz od čazu reaguyi.. rownou sem se přiznal qe swé odkazem na swůy bločeq..

.. a začněmě třebaz wzkazíqem od yakéhosi Hanzíčqa: ..podle mě si nehoráznej debil a hovado první třídy, kokot zasranej a všechny nadávky co znáš, takže si vyhul prdel a hlevně přestaň psát protože cokoli napíšeš je nehorázná sračka (počínaje tímto blogem). Seš čůráček co si myslí že pokud jeho každý druhý slovo je "punk" a každý čtvrtý "alternativní" tak takovej skutečně je... Omotáš si kolem krku palestinu z menhetnu a myslíš si že je to "známka punku" DI DO PÍČI, KRETÉNE

.. důležité ye sděliti, že yaq učitelé taq studenti sou rozdělení na dwě skupinqy. Yedna, nutno dodat, ta početněyší mi nemůže přiyít na méno, ysem plo ně nepochopený magor, idiot.. ale you, chňápu ye.. sou we swýh hlawáh taq womezení a zakompleXXXowaní, že plostě newydeychay někoho, gdo se liší wod konzumní společnosti. Druhá skupinqa lidu, keré si nesmírně wážím (Plast ad.), ti mě nawopaq uznáwayí takého yaký sem.. yiného.. stoyíccího mimo komerční swět.

A wo tom to ye.. každey má práwo na názor.. gdyž si wzpomenu na muy roq a půl na gymplu.. někerým učitelům sem doccela přirost qe srdíčqu (dali by se fšaq spočítat na prsteh yedné ruky), ti druzí mi swým způsobem wywolali otewřenou wálqu.

A hádeyte gdo se w dané diskuzi proyewowal nejwítze? Práwě strana zakomplexowaná, plná mindráqů a zášti wůči člowěqu, kerý nespoluwytwáří každodenní realitu a rači komunikuye s mimozemskeyma cciwilizaccema popř. sluchátkama na ušíh :))))

Wýňáteq z diskuze na stránkáh gymtce.cz, předewším konecc a werbální útoqy yistého yedincce stoyí za to:

Mulesko za svojí domovinu
Řekněte jednoznačné "NE!!!" vstupu České republiky do Schengenského prostoru! Zabráníte tím "vpádu" muslimů do České země a tím zachráníte naše tradiční české hodnoty.

world

Dnešní xenofobie mě straší.. pravda, film Borat je dokonalý, ale to co nazýváte výše VPÁDEM muslimů mně osobně vadí. Takovéto primitivní názory můžete vyjadřovat snad na koncertě Dana Landy a jemu podobných, nikoliv však na fóru GYMTCE?!

Mulesko
Mam tu poslední příspěvek k tomuhle pak už s tim nadobro přestanu páč nerad bych zejtra ležel na zemi v krvi a na zádech vyrytej nápis nemuslim nebo nevěřící.Ohledně normálnosti muslimů,no jasně některý z nich sou normální to je jasný ale takovýhle je v Evropě jako šafránu.Takže k té Evropské kultuře bych se vyjádřil tak že když se přistěhují muslimové do Evropy tak se nenaučí jazyk,neuznávají rovnost pohlaví,nechoděj do práce,množí se jako křečkové,usilují o zníčení původního obyvatelstva,chtějí autonomii v muslimských oblastech té země atd. atd.Já doopravdy nejsem rasista jenom nechci příliv lidí kteří nás chtějí zníčit a jako důkaz mužu použít to že mnoho mých kamarádů je z jiných zemí. Ještě jako třešnička na dortu je tu jeden velmi uznávaný muslimský řečník který vám naznačí jak se chovat k nevěřícím takže enjoy it!!!

world

www.xenofobie... asik tak.. člověče, pověz mi, kolik je Ti let? Snažíš se hovořiti jako maximální vzdělanec a do textu pak dáš metaforu aka množící se křečci, radil bych Ti použít autocenzuru a zredukovat své myšlenky na minimum. Raději vůbec nepsat, ostatně výraz enjoy it jasně vypovídá o tom, že bys byl skvělým Američanem, volícím pana Bushe...

world

A co byli Křižáci? Teroristé... co se Izralele týče, ten je uměle vytvořený, odpradávna to byla palestinská oblast. Nebylo se proto čemu divit, kdyby se bouřilo dnešní obyvatelstvo, proti izraelské okupaci, to se však většinou nebouří, bouří se jen zfanatizovaní radikálové. A v tom je problém. Média typu NOVA, BLESK, AHA, ale i MF DNES či médium J.X.DOLEŽAL, přinesou zaujaté zprávy vydávané zaujatými agenturami typu Reuters. Konzumní obyvatelstvo tyto zprávy spapá a domnívá se, že sežralo rozum světa a pak vznikají případy jako MULESKO, voliči Národní strany ad. Každý sám za sebe si zodpovězme otázku: Ohrožují nás nyní Muslimové? Není to náhodou americký protiraketový deštník, který nás ohrožuje? Přijde mi to jako mlácení slámy.
Jinak direkt k Muleskovi bych chtěl dodati, neber muslimům kulturu jejich, copak Ti aktuálně berou oni tu Tvojí? Copak cituji: "Tě chtějí zničit?" A kamarády máš v Národním odporu, že?

Flesy

Ty se cítíš být ohrožen americkým protiraketovým deštníkem? A nebuduje se náhodou proti muslimům(resp. muslimským radikálům)? Ty podporuješ islám tak jak se projevuje v "západním" světě(tím myslím teroristické útoky)? Pokud jde o mě nepodporuju ani útočné "výlety" muslimů, ani podivně "obranně-útočnou" politiku USA. Přesto se víc bojím útoku z arabských zemí, než od (k naší kultuře bližší) západní společnosti.

Matěj

Souhlasim se sewczechem. Nebojim se toho, že by zaútočili Američani na nás. To by byla pustá nelogika. Nicméně to vidim asi tak: seňor Bush si kopne do vosího hnízda, ale vosy pobodaj Evropu. Jistěže nechci hájit islamisty. Prostě si myslim, že Evropa by se měla bez předsudků postavit k arabskému světu i k jeho kultuře a v konfliktu, který vyvolává politika USA, by měla být neutrální. Na obou stranách totiž stojej lidi, kteří si podporu nezaslouží...

Dwarf

Já se tedy necítím být ohrožen ani jedním Nesouhlasím s tím, že se islám západním světě projevuje teroristickými útoky, fakt ne. Nemůžu říct, jak se projevuje, protože s ním nemám osobní kontakt a předpokládám, že většina z vás rovněž ne. Je třeba naučit se dobře filtrovat informace v současné mediální prostředí. A pak poznat, že teroristé jsou většinou fanatici, či lidé, kteří jsou si jsou vědomi, že současný svět jim poskytuje obrovský mediální prostor a ohavnými činy se snaží prosadit politické cíle. Ať už jsou jakéhokoliv vyznání či rasy.

world

to flesy: Necítím se být ohrožen protiraketovým deštníkem, nýbrž nedozírnými následky, čti: každá akce má svou reakci. A reakce by na sebe nenechala dlouho čekat. Ať již pochroumání diplomatických vztahů s Ruskem, které je pro naši ekonomiku stále dosti důležité či nebezpečí útoku níže zmiňovaných muslimských radikálů... ale nejvíce se bojím v souvislosti s protiraketovým deštníkem jediné věci, tj. OBDOBÍ STRACHU. Přesně toto období zažívají Spojené státy pod vládou Bushe, je to období, které trefně popisuje Moore v díle F9/11. Jak jednoduché je ovlivnit masy konzumních lidí, stačí je strašit terorismem, resp. nebezpečím terorismu. Pokud by na našem území ten radar stál, nejspíše se stejně nestaneme terčem radikálů, ale rozhodně zavládne mezi lidmi chaos, vždyť problém pražské synagogy, cca. půl roku zpátky, ochromil půl Prahy. Co teprve protiraketová základna? Jinak k Tvému dalšímu dotazu: Podporuji šíření islámu, ale ne za každou cenu. Nelíbí se mi vyvražďování původního obyvatelstva Súdánu, nelíbí se mi ani teroristické útoky, avšak, tyto útoky nemají šířit Islám, teroristé upřednostňují své vlastní zájmy před vírou, což je naprosto neslučitelné s Koránem.
to dwarf: Zajímavé čtení od Tebe, člověče, s Tvými názory povětšinou souhlasím.

Mulesko

Lidi lidi nedalo mi to,musim vám napsat.Já chápu že prostě chcete uznávat islám a všelijaké kultury.Jo před nedávnem sem na tom byl stejně a kdyby sem někdo něco takového napsal dřív tak mu také odepíšu jako co to je za rasistu ale otevřeli se mi oči a vim o čem je jejich šíření víry mečem.Ohledně toho jestli mam vlastní zkušenosti s islámem,věřte mi že mam,mam polovičku rodiny v Německu a poblíž Stuttgartu který je složen se 40%cizinci a nechtějte vědět jaké výhružky už dostali.Ohledně zpráv a novin tak těma určitě nejsem zmanipulován protože noviny zdaleká nepíšou pravdu a spíše nahrávají islámu (někdy i pod nátlakem).Ten váš americký deštník ke kterému jste se v diskuzi dostali ohledně tohoto problému mam stejný názor protože jakmile začne rusko-americká válka (a já plně věřím že do dvaceti let tu bude) tak budeme právě my "americké satelity" zníčeny Ruskem jako první.Nazpět k islámu, samozřejmě že existují neradikální či umírnění muslimové kteří se dokonce od mladé eurasijské muslimské generace distancují a takovýmto lidem já fandim jenomže ono je strašně těžké postavit se proti takovéto přesile.

world

Takže také mi nedá a musím na Tebe opět reagovati. Rusko-americká válka? Ale, ale... není mnohem pravděpodobnější válka mezi Islámem a křesťanstvím, čti: mezi Západem a Východem? Domnívám se, že vše tomu nasvědčuje. Válka dvou velmocí se mi zdá býti zcestná, k ničemu by nevedla. To Východ má ropu, kterou Západ nemá. To Západ má technologie, které Východ chce.
Shodou okolností jsem dokonce několik let v Německu žil, stýkal jsem se téměř denně s tureckými přistěhovalci a mohu Tě ujistit, že většina z nich jsou slušní lidé, kteří nikomu nevyhrožují, naopak ze strany saské NPD je jim vyhrožováno a je na ně vyvíjen nátlak, aby Sasko, resp. Německo, opustili. Musím však uznat, že většinou se (snad kromě Semira Gerchana aka Erdogana Atalaye) nedokázali do společnosti začlenit, integrace prakticky s nulovým efektem.
A mohu se zeptati na Tvé zkušenosti s Islámem? Kupříkladu já nejsem také nijak učený, přečetl jsem si několikrát Korán, zavítal několikrát do mešity, pročetl si pár studií a navštívil desítky přednášek, víc nic. Co Ty a Tvé zkušenosti?!

Hejny

... a čeho já se bojim? já se bojim toho, že tahle diskuse tu bude lidi nudit ještě dlouho.. myslim, že vzajemný předhánění kdo toho víc zažil a kdo má víc zkušeností nikam nevede.. jediný co mi vadí na "deštníku" je, že amíci písknou a už se staví.. A vůbec tyhle rádoby intelektuální kecy o vlivu muslimů na české tradice mi připadaj úplně zcestný..

sewczech: prosím, nesnaž se nás ohromit svými životními zkušenostmi..

Hanzíček

Vynikající, jako další téma k diskuzi volím: nesmrtelnost chrousta. Co sewcz..bla.. jaký máš zkušenosti z chroustama? Co říká Kobra 11 o stavu chroustí populace v Horním Sasku? Sám sem nastalou situací silně znepokojen a obávám se fatálních následků bla bla bla... Žádám všechny kteří skonzumovali Šalamounův exkrement ( 18x četli korán, 200 let žili v Německu a prošli všechny mešity světa...) aby se zdrželi diskuze a předháněli se ve svých znalostech někde jinde (VŮBEC NÁS TO NEZAJÍMÁ)... DĚKUJI

jo

No abych pravdu řekla, tak jsem se v té diskusi před chroustem začala dobře ztrácet a šlo to mimo mě, abtraktní myšlení, chci poděkovat HANZÍČKOVI za zvrat, to se fakt nedalo, asi tomu nerozumim

world

tu hejny: Nesnažím se nikoho ohromiti, nemám k tomu žádný důvod. Pokud Ty osobně máš nějaké komplexy, doporučuji navštívit osobního psychologa, takhle veřejně na fóru bys je rozebírat neměl, ztrapňuješ se. A nazýváš naší diskuzi, cituji: Rádoby intelektuální kecy... mno, chtěl bych vidět, jak Ty dokážeš intelektuálně komunikovat se svým okolím.
Podobné rce bych mohl uvést i oproti hnazlíčkovi nebo jojovi, přijde mi plodnější diskuze o celosvětovém problému, než mlčení a tlachání o ničem. Ale bavte se třeba o Vašich Disco párties.. teď v NeXXXu budete mít vodku zdarma.. .. rychle utíkejte!

Hejny

mohu tě ujistit, že mé duševní zdraví je naprosto v pořádku. Komplexy netrpím, do nexa nechodím (byl sem tam jednou za časů Knacku). pakliže se domníváš, že je něco v nepořádku, jdi do televize a možná uděláš kariéru jako Kamil Houska..

world

tu hejny: Uhodit hřebíček na hlavičku, to jest Tvé umění a opravdu, chtěl bych se jednou prosadit do televize, avšak nikoliv na komerční Novu jako Tebou zmiňovný Kamil Rohlík...

Matěj

Já si taky běžně povídám o věcech jinýho charakteru, ale ke světovejm problémům bychom se vyjadřovat měli. Jestli si ale chcete povídat o chroustech, nic nenamítám...

Hanzíček

to Matěj: nemam nic proti tomu aby tady někdo vyslovil ňákej (jakejkoli) názor, jenom se mi nelíbí když si tady honí triko někdo, kdo se na gymplu udržel sotva dva roky.
A kromě toho by sem měli psát jen lidé duševně způsobilí po zhlédnutí stránek sewcz...bla... zjistíte že, tomu tak bohužel není....

Ondřej Moravec

Rekl bych,ze otazka protiraketoveho obrany je jen dalsi nafouknuta medialni bublina.Mne ta antena na uzemi tyhle zeme vadi asi tak jako v ostatnich zemich na uzemi Evropy.Tedy vubec.Jeste jsem nevidel cloveka,ktery zmokl diky tomu,ze nosil destnik,kdyz svitilo slunce.

world

Hanzíčku, já si žádné triko nehoním a chlapečku muj milovaný, vlastníš dvoje státnice jako já? Nehodlám se zde vychloubat, ale prostě Tvé osobní mindráky vůči mně, viz. argument, že jsem se na škole "udržel" dva roky, mě rozesmívají... mylně jsem se domníval, že na tomto fóru má každý právo vyjádřit svůj názor. Pokud Ti vadí má existence, velmi rád se s Tebou setkám osobně a můžeme to probrat. Nehodlám se s Tebou hádat přes toto fórum, dle mého názoru tím degraduješ především sebe. Jako anonym si může vyskakovat každý. A ještě jedna rada na závěr, pokud nezměníš svůj arogantní a vychloubačný tón, tvrdě narazíš, to, že jsi členem organizace GYM TCE neznamená, že uděláš z vejce slepici. Má úcta.

Hanzíček

Osobního setkání bych se radši vyvaroval, asi bych se neudržel... SBOHEM

" hanzíčku já si žádné triko nehoním, vlastníš dvoje státnice jako já " to si děláš legraci nebo si vážně upad z jahody??

world

Ta věta byla úmyslně napsána jako ironická rce na Tvou, ehm cituji: "... když si tady honí triko někdo, kdo se na gymplu udržel sotva dva roky..."
Chtěl jsem Ti totiž taktně naznačiti, že vyjímečný člověk nemusí navštěvovat jen ústav GYMNÁZIUM TEPLICE. Asi se cítíš jako že jseš něco víc, když jsi studentem na tak prestižní škole, ale mohu Tě ujistit, že mé blízké okolí mě jako nějaký póvl nebere, i když navštějují jiné gymnázium než to teplické, takže na tom asi nebudu taky tak špatně. A především nejsem na tom tak tragicky, abych měl nějaké komplexy, popř. je musel řešit veřejně na fóru GYM TCE, jako Ty. Toť vše, co jsem chtěl sděliti, přeji Ti hezké pololetní vysvědčení, stejně tak Vám všem ostatním. Tímto se loučím...

Mno a cco bude dále? Poprawdě, asik by to ktělo nějaké wyádření tu na bločqu. Do diskuze na serveru gymtce.cz ysem se wložil dobrowolně, neboť se mě dotkla rce Muleska. To, cco bude následowat, wčetně werbálníh útoqů yakéhosi Hanzíčqa mi přijde až nechutné omezowání swobody slowa. Ysem znewýhodňowán kwůli tomu, že ysem byl neregulérně wyhozen od reparátu? Neboť komise byla zaujatá? A za tím si stojím. Bohužel poslat rewizi na rewizní komisi nelze, tudíž ye wlasně muy názor zpětně, zbytečný. A poprawdě, pochybuji, že byh se dokázal při studiu na Gym Tce wěnowat i čtení knih, swé tworbě či žurnalistice. Při studiu na gymnáziu BGB wše stíhám, není to dokoncce ani na úkor probírané látky a yen pro zajímawost, z BGB se dostáwá více než 90 procent studentů na VŠ, takže se rozhodně neyedná o něaký odpadkowý ústaw. Shrnuto. Ysem rád člowěqem yakým sem, nawítz takowéto rce, yaké předwedl Hanzíčeq a yemu podobní mě nakopáwají kupředu. Pokud něcco nenáwidím, taq ye to kritizowání někoho dle wlasního zkresleného názoru, powyšowání se.. a wšecky tyhle atributy nesplňuye yen Hanzíčeq, ale i wěčina čezké společnosti.. cco proti powrchnosti začít bojowat? :))
 


Anketa

Dva pojmy x dva světy. Co je blíže k aortě Vašeho srdce?

Komerce
Underground

Komentáře

1 Barush:)) Barush:)) | E-mail | Web | 24. ledna 2007 v 21:02 | Reagovat

po prwí widim tě psát zcela normálně:))

2 Lecco Lecco | Web | 24. ledna 2007 v 21:07 | Reagovat

Das is aba humor...

3 jaski jaski | E-mail | Web | 24. ledna 2007 v 21:45 | Reagovat

zajimave...

4 world world | E-mail | Web | 25. ledna 2007 v 5:37 | Reagovat

tu barunka: Mno na stránky gymplu musím psát normálně nebo by mě zakázali úpe reagowati :))

5 world world | E-mail | Web | 25. ledna 2007 v 5:39 | Reagovat

tu štěpík: Mno pokud myslíš, že ye to humoreq.. taxe wesele chichotey, mně to příde spíš yako yasný důkaz demencce wokolí.. :))

6 world world | E-mail | Web | 25. ledna 2007 v 5:39 | Reagovat

tu jaski: Ano ano wela zajímawá a ojedinělá retardacce Hanzíčqa :))

7 Lecco Lecco | Web | 25. ledna 2007 v 16:17 | Reagovat

To byla ovšem ironie...bohužel...jak smutnej je ten hajzlíček...

8 Hanzíček Hanzíček | E-mail | 25. ledna 2007 v 16:35 | Reagovat

spíš nakopat do zadku...

9 Hanzíček Hanzíček | 25. ledna 2007 v 16:47 | Reagovat

rew....(žádný sprosťárny).... pasovat sám sebe na alternativního člověka? to postrádá logiku...už nebudu hnusnej...dělíš svět na komerci a undergraund?..v patnácti se mi to zdálo taky dobrý... proč si myslíš že zrovna ty si undergraund? protože píšeš místo k/q a místo v/w. Takhle si píšou 13letý děti. Ať je člověk klidně diskouš, mezi populárníma věcma se občas vyskytnou i věci kvalitní. Základ je aby člověk byl sám sebou a netvořil si image na tom že rozhašuju bůhví co nejsem.

p.s.:přezdívka hajzlíček se povedla

10 world world | E-mail | Web | 25. ledna 2007 v 17:58 | Reagovat

Taq underground: Mno wzhledem q tomu, že doslowa miluju PPU, DG307 ad., udržuyi osobní kontaqt s přectawitelem neymenowané hudební skupiny a známým básníqem.. wzhledem q tomu, že se s touto kulturou stýkám a konwerzuyu s ní.. wíš yaq, yáá to nikomu neccpu, yáá to sem pouze píšu, plotože plostě potřebuyu onanii ega.. potřebuyu někomu něcco sdělit a wzhledem q tomu, že sem líney wzít paletu, stoupnout si na ní na náměstí a křičet, křičím taqto na bločqu. Chňápu, gdyž to bereš yako bludy.. nebudu Ti brát názor.. a yinaq muy rukopis irituye neskutečný množstwí lidí a asik ploto taq i píšu, hlawní důwod ye prostý, wopět moe lenost. Naučil sem se taq psát rychle a to mi wyhowuye.. :)) a alternatiwní člowěq? Mno do této role se nepasuyu sám.. pouze wentiluyu názory blízkého wokolí. Yinaq díq, žez změnil tón a ten poslední wzkaz si napsal wskutku perfekně=po obsahowé stráncce..

11 oggy235 oggy235 | E-mail | 26. ledna 2007 v 22:12 | Reagovat

super super super len tak dalej

12 world world | E-mail | Web | 27. ledna 2007 v 12:11 | Reagovat

Děkuji děkuji děkuji :))

13 Caroline Caroline | E-mail | 23. června 2007 v 16:53 | Reagovat

tyhle stranky sou naprosto skveli (a komu se nelibi at si treba neco polibi)

14 Tadeáš Tadeáš | 29. června 2008 v 16:49 | Reagovat

Jenže hajzlíček je taky už trochu blbej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama