Jak bude po smrti?

23. února 2007 v 6:02 | world
Taq takle bude wypadat každodenní souhrn, neyprwe shrnutí, následně příběh..
  • werbální roztržqa s jaskim
  • wosamocceni s markétqou na francouzštině
  • konecc termínů w Čeháh :))
  • výpadek proudu

Ránqo čekám yako tradičně w parqu.. čekám čekám.. wewerqa nigde, i přez slib, že tam bude se nedostawila, regulérně sem se našťouchnul.. wíte gdepa bya? Ano, ano s ním.. dokoncce tři hodiny.. wo tom cco s jaskim děala sama wosamoccena, daleqo wod cciwilizacce, raděyi psát ni nebudu.. :)) přecce yen ye skorem pod záqonem. Slowní potyčqa s jaskim proběhla iHned po yeho příyezdu do ústawu po desáté hodině. Wo co gou? Ále wo wewerqu nikolif, spíš wo wideyko, keré se nedáwno wobjewilo na yeho stránqáh.. won sám wí.. a problémeq byl yeho překwapiwým ústupem wyřešen.. tímto mu děkuyi za spoluprácci..

Místo šesté hodiny sem měl poslední termín.. u yisté paní učitelqy sem se musel hlásit, aby si wowěřila mé znalosti chemie, nakonecc sme se místo chemie bawili wo alkoholu.. tedy wo tom, yaq spráwně ethylen konzumowati, aby q wotrawě nedošlo.. sem tedy wela zkušený a newáhal byh to iHned wyzkoušet.. termín sem tedy nakonecc uděál.. :))))

Wodpoledne mělo následowat tradiční dwouhodinowé wyučowání francouzštiny.. nakonecc sme fšaq s Markétqou zůstali wosamocceni, paní učitelqa po čase přišla, zapsala wybrané záškoláky a náz lišáccky propustila na propustqu domů.. :))

Wečel wypadl proud, regulérně se část metropole položila do tmy. Legálně sem naštwal swé rodiče, už snad nebudu předesílat ni čím, nebo byh byl wšem pro smíh, cco na prahu dewatenáccky musím snášet.. plyne z toho fšaq yediné, že mé domáccí wězení se prodlužuye na dobu neurčitou a o tom, že byh dnez (čti: w páteq) minkal u swé slečny, si mohu yen nechat zdát. Není to půwabné?

Přectawowal sem si wečel při swíčqáh, plný powídání a líbání rtíků tééé méé reprezentační slečny.. statt das budu zewlowat w obeywáqu u wobčanů, keří mi dali žiwot a budu mlčet.. a čumět na hořící swíčqu.. w hlawě psyschodelická muziqa (škoda, že sem nenawštíwil wčerejší koncert Plastic people of the universe).. a we wočíh absolutní prázdno. Těším se na wíkend i na prázdniny. Wenqu ye přecce dobře, ale doma neylépe..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama