Nostradamus - proroctví pro léta 2005, 2006 a 2007

4. února 2007 v 13:38 | world

2005 - přehled :

- Upozornění na islámskou OSN
- Klonování
- Útoky teroristických organizací nabírají na intenzitě
- Partizánská válka ve tmě
- Nové vědecké poznatky o našem Slunci
podrobnější výklad:

1) "Nadace se nechá rozpadnout. Nový svaz udělají bílé a 100 hvězd. Zpráva ulehčení. Pěšky léčky dosaženy budou. Zastře, zahalí, co hned udělá."
Myslí-li se slovem "nadace" OSN? Vystoupí z OSN islámské státy, jejichž zástupci chodí oblečeni převážně v bílém? V předpovědích pro léta před touto událostí naznačuje Nostradamus, že muslimové se cítí být poškozováni. Ztratí OSN po odchodu islámských států na významu? Musíme vzít v úvahu, že v r.2005 má tuto nejprestižnější mezinárodní organizaci vystřídat jiná forma seskupení států. Světové veřejnosti to usnadní dohodu o míru.
Poprvé se u Nostradama objevuje pojem "léčky". V jeho podání odpovídá partyzánským přepadům v 2. světové válce. Někdy v r.2005 se má rozšířit "válka ze zálohy", vedená ve tmě.
2) Už desítky let prorok příležitostně hovoří o vzniku nové ideologie, která všechny obyvatele planety zrovnoprávní. Každý bude mít možnost mít svůj vlastní klon. Průkopníci veřejně v r. 2005 ještě nevystoupí, ale budou tuto ideologii propagovat tajně a následně úspěšně.
3) Města utratila svoje finanční prostředky, nyní se dostavují následky. Periferní oblasti měst se rozšiřují a vznikají chudinské čtvrtě.
4) Poukázaní na proměnu na Slunci. Začal proces v kosmu, který v r.2005 není na Zemi ještě zjevný, ale na Slunci a ve vesmíru už vše probíhá.
Na západní polokouli se řítí jedná zkáza za druhou. Hlavní událostí budou záplavy a jiné klimatické jevy, které udeří především při pobřeží a vyžádají si až několik tisíc obětí.

2006 - přehled :

- Sebevědomí Palestinci rozehřívají náladu
- Vrchol světového ekonomického rozmachu
- Snížení produkce ropy a boj o ni
- Varování před velkou válkou od r. 2011
- Objev přístroje ke štěpení jádra
- Verbální konflikt v Evropě

podrobnější výklad:

1) " Olej země, kletba dědů bude nepravidelně po ruce. Čas nepřítomnosti, odnětí sebeodříkaného. "
Od r.2006 dojde patrně k energetické krizi. Ta může být způsobena jak uměle, tak z nějakého jiného důvodu, který zatím neznáme. "Olej země" je zcela určitě ropa. Budou vyčerpány její zásoby?
Zajímavé v této souvislosti je, že Nostradamus vidí ropu jako "kletbu dědů", tedy politiků, kteří kolem r. 1930 stanovili podmínky pro využívání energie a ropy.
2) " Co je prodejné za 60stop, bude necháno. Ostrovy bezpráví se naplní. Jaký rok přebytku. Zbožná díla a zřeknutí se jich. "
V r. 2006 půjde zřejmě o právo na těžbu ropy. Dohodu, při níž bude hrát roli určitá hloubka, např. vody, považuje Nostradamus za tak významnou, že se o ní výslovně zmiňuje. U Nostradama se často setkáme s tím, že nějaká skutečnost, v daném okamžiku okrajová, později sehraje důležitou roli.
Zdali "ostrovy bezpráví" mají co do činění s ropnými vrtnými plošinami, které si kupříkladu někdo protiprávně přivlastní či vybuduje, těžko dnes říct.
Tento rok je rokem ekonomického rozmachu a obdobím nadbytku, v němž se také ale zrodí a rozšíří hnutí plné pokání a odříkání.
3) "Východ bude naplněn deseti tlaky vody. Dvě od Francie zářící věnec ranních červánků založí. "
Nostradamus zde patrně udává detaily nového druhu zbraně. Může však též popisovat velký počin v oblasti vědy. Lze se domnívat, že jde o první přístroj na štěpení vodíku.
4) " Turin vylévá vědro, co Gal zbrkle udělá. Je tvrdě zakořeněné, kdo z G dělá zákon. Šílená válka ve vzduchu za dva roky skončí. "
Odkaz na olympijské hry, konané v tomto roce a na teroristický útok v roce 2008 na OH v Pekingu.
2007 - přehled :

-
Odkaz na hladomor trvající jedenáct let
- Británie bude zemí nejvíce postiženou neštěstím
- Spiknutí z Nancy
- Tajemný odkaz na následky války

podrobnější výklad:

1) " Velký konflikt, který se připravuje skrze starého východního osla. Dva ostatně zůstanou v Nancy. Pro zákon beranů a ovcí žádný postel. Jaká to šikovná stolní společnost bydlí v Nancy. "
Nostradamus, jak už to udělal před první a druhou světovou válkou, začíná popisovat válečný konflikt a jeho následky čtyři roky před jeho skutečným vypuknutím. Podle toho je to starý východní vůdce, Nostradamem označený jako "osel ", kdo tuto válku připravuje, nebo přinejmenším hodlá vyvolat. Označení "osel" užívá Nostradamus na mnoho místech svých Proroctví jako synonymum pro "Araby". "Poháněči oslů" je například nenazývá z důvodů pohrdání, ale podle pracovního zvířete pro tuto oblast charakteristického.
Berana by sice rád viděl jako "zvířecí symbol" pro Němce, to ale není přesné přirovnání, protože beran je středem antické židovské víry.
Kromě toho uvádí Nostradamus francouzské město Nancy. Bude se v něm konat evropská konference, nebo se stane sídlem důležité instituce Evropské unie? Nostradamus nehledí na tuto společnost kulatého stolu nikterak příznivě.

2) " Úbytě hovoří ke všem. Podrobuji vás, abyste zapomněli na svou polívku a truhlu na mouku. Dokončení sporu - všichni poctiví jej chtějí omezit. Ježíš! Zapomeňte na pekařské necky. "
To je varování, jaké můžeme číst zhruba čtyři roky před oběma válkami. Ve verši k r. 1910 prorok varoval: "Kostry se posílají, dělejte byt." což je upozornění, že válka je na dohled. Před druhou světovou válkou hovoří Nostradamus o "pořádném úderu, který mohou Galové očekávat".
Třetí světová válka, kterou předpovídá zhruba na rok 2011, je skrytá u Nostradama pod titulkem: "Úbytě hovoří ke všem."

3) " Lilie zamilovaných se směje spálená do hněda. Objeví se neosolený ve slunci. Ostrov labyrintu uhrů se objeví. Nepřežije. Tiše, olejové je to."
Jak jen tento řádek vyložit? Doposud se to nikomu nepodařilo.

4) "Ó! Bože, pomoz! Dvakrát deset vláken, protože není čas dobré chuti. Napůl v poledne je hlad. Dva čistí přístup. Pro tisíc je to tajné. Pomazání tisíců. Rudý střed, navždy."
V tomto verši nacházíme jeho výkřik hrůzy. "Dvakrát deset" se dá vyložit jako 20 let hladu. Verš pro toto 21.století náleží vůbec k nejtajuplnějším. Těžko říci, jestli se to, co je v něm napsáno, týká ještě vědy, nebo už popisuje následky války.
 


Komentáře

1 jhud jhud | 14. února 2007 v 19:49 | Reagovat

Neosolený v slunci - to bude kobliha.

2 world world | Web | 15. února 2007 v 10:42 | Reagovat

Mno také možnost.. :))

3 Radim Radim | 1. června 2007 v 0:51 | Reagovat

Jedinou překážkou lidí je mocenský blok uvnitř sebe, což brání spolupráci

jednoho k druhému. Další překážkou je slovní bumerang, který po vyslovení

jednoho špatného slova vrací dvacetinásobek záporného slova. Klíčovým

odblokováním obou uvedených veličin je pochopení a naslouchání nás všech. A jediným spojovatelem je vzájemná božská láska.

4 Kibus Kibus | 20. prosince 2007 v 11:58 | Reagovat

Lilie-může být podobenství atomového hřibu

Neosolený-říkalo se že jodová sůl brání ozáření

Uhry-puchýře po ozáření

Olejové je to-náplň puchýřů po ozáření je olejovatá

5 alenka alenka | 1. května 2008 v 1:48 | Reagovat

lilie zamilovaných - láska, dítě? Smát se a být spálený do hněda - vliv něčeho na novodobou nic netušící generaci dětí - lilie poznamenaých zamilovaných.Co se stane bez přítomnosti soli v těle našich lilií na slunci,tak se na to přijde? Novodobý systém tohoto života nepřežije, slabost jejich bude proti nim použita bez vědomí veřejnosti

6 kyselina kyselina | 7. května 2008 v 3:24 | Reagovat

Lilie zamilovaných se směje spálená do hněda. Objeví se neosolený ve slunci. Ostrov labyrintu uhrů se objeví. Nepřežije. Tiše, olejové je to."

Ja si myslim ze by to mohly byt pozary v Recku co prave v roce 2007 byly a pomerne hoodne.Lilie pochazi z recka a  ostrov zamilovanych je   Korfu.Neosoleny ve slunci je pevnina ne more a  ve slunci -v žáru.Ostrov labyrintu je mozna ruzne rozsireny /ohniska nebo spis ruzna mista kde hori/.Neprezije-bude uhasen.Akorat ten konec nevim protoze pokud vim pozary tam delal nejaky zhar ne?Ale  je to jen napad:-))

7 GaMBler GaMBler | 6. prosince 2008 v 13:15 | Reagovat

kyselina: to je hodne dobra teorije...ale porad to neni ono ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama