Nostradamus - proroctví pro léta 2008, 2009, 2010, 2011 a 2012

4. února 2007 v 13:40 | world

2008 - přehled :

- Začíná odpočítávání před velkým třeskem
- Rozbití na dílky - velmi sporný vědecký objev
- Neklamné znamení pro nadcházející válku: čtyři státníci zavražděni v sedmi dnech
- Účinná látka z hluchavek by mohla ochránit
- Změna ve vedení nového politického hnutí
- Olympijské hry v Číně, obrovská katastrofa

podrobnější výklad:

1) " Indie u 10 je pulzující důkladnost. Doba nestydatosti. Metají nízké kameny. Bezbožně a koule se oddělily. Vyděšené protesty - zklamání."

Indií Nostradamus označuje Ameriku, kterou Kolumbus při své mořeplavbě objevil a mylně nazval Indií jen pár desetiletí pře prorokovým narozením. Slovem "důkladnost" označuje dle všeobecného soudu techniku. Na jiném místě užívá Nostradamus pojmu "pečlivost" a míní jim techniku, která dopravila prvního člověka na Měsíc. Verš dále hovoří o významných objevech vědy, o novém štěpení na dílky a o vydařeném vědeckém pokusu, který se podle Nostradama prohřešuje proti zákonům Stvoření. V celém světě se budou proti takovým pokusům konat protesty.
2) "Učení je v tom samém. On začíná počítat. Tabule jistoty - ostrovy držby. Z esence kamenného až k výpočtu tónu je to držba syna. Učení o rovnoprávnosti předá hrabě svému synovi."
Tento řádek znovu hovoří o možnosti nových objevů a vynálezů, zejména v oblasti přírodních věd. Znovu připomeňme, že tyto "události" předvídá člověk, který žil a studoval ve středověku. Opět se objevuje zmínka o Portugalcích. Nové politické hnutí, přicházející z Portugalska, si získává nové a nové stoupence. V tomto roce předá jeho zakladatel vedení svému "synovi". "Tabule" jsou nejspíš pravidla, rady a návody, podle nichž budou vytvořeny stanovy.
3) "Velkorysému příteli bez duše a ducha dva bradatí, zářící stromy na kraji stepi do obličeje se smějí. Skrze hluchavky ne do tísně. Častokrát rozptýlený jako obvykle. Hodiny modlení se naplní."
Nostradamus zřejmě popisuje velký počítač, který v pravý čas něco objeví, odhalí a provede analýzu. Možná jde o nějaký obranný systém s radarem, proto ten výraz "do obličeje se smějí". V dalším textu začíná Nostradamus dávat rady, jak se zachovat během katastrofy a v době po ní. Má se použít účinná látka, obsažená v hluchavkách. Aplikuje se vtíráním nebo jiným, dosud neznámým způsobem. Člověk se má následně modlit.
3) "Pletivo v sedmi dnech smrtelně zraní. Tři v sedmi dnech zblednou. 60 mrtvých - tři tančí. Čtyři králové v sedmi dnech. Jedna hodina - dva provazy se zabijí. Německý medvěd smrtelně zraněn."

Má "pletivo" něco společného s dnešními obřími anténami? Před velkým neštěstím bude přerušen, či dokonce zničen obranný systém. V tomto smyslu by se dalo usuzovat na určité spiknutí, jehož členové si zvolí za cíl svých atentátů představitele států. Budou zavražděni v průběhu sedmi dnů. Spolu s nimi zahyne dalších 60 lidí. Těmi třemi, co tančí, pak musí být pachatelé, kteří se radují z vydařeného atentátu. Mohou to ale také být státy, které za vraždami stojí. Nedá se určit, zda má být text popisem obětí, anebo informovat o události.
4) " Po velké bídě se lidstvu bída ještě větší blíží. Ve žlutém městě se staletí velký kruh na počátek vrátí. Mléko, krev, hlad, válka a mor pršeti budou. Na nebi oheň spatřen bude, za ním ocas z jisker, při konání velkých her."
" Velké žluté město se stane dějištěm her nastolených Pierrem, v záblescích bude k zemi dopadat krev z nebe. Nezbude nic než-li beznaděj a strach. Smát se budou vrahové, trpět celý svět.
Když se před několika lety odhlasovalo, že se OH opravdu uskuteční v Pekingu, mrazilo každého čtenáře prorokových veršů v zádech. Naplnění jeho vize se opravdu blíží.
2009 - " Pět set hvězd, které se ukážou - dny zrání. Z jedné mazané ženy vzejdou dva samostatní princové. "
2010 - " Čtyři nájemní vrahové - strašlivá válka nastane. Velký nepřítel lidského rodu. Bude ještě horší ten děd - jedenáctka zplodí dvě války. Železem, ohněm, vodou - krvavé a nelidské."

2011 - "Mezi Iónskými kuchyněmi - nebezpečná příprava. Bude břemenem okolojdoucí pohrobek. V horách to nejhorší jde kolem bez zatížení. Bradatými nepozorován - na trůnu se raduje vévoda z léčky."

Dědičné hříchy pro děti - je šance přežít v horách a ve speciálních podzemních krytech.
2012 - " Mezi nízkými - nezbytnost znovukoupených zvířat. Jeví se deset - vedeno k vítězství ve větru dvoupolitické ligy. Schovaní vojáci řídí hrozivé zbraně. Ne daleko čas vyzkoušení protipólného města."

" Urna telete - když přijdou roky rad, které se samy vzdávají. Říká stádo plašit - z obavy před vítězným princem. Budou hojně provázeny sestrami hnisavých vřídků. Částečně se nestaly samotkami."
" Dvě války, provázené žízní, povede starý vůdce ve čtyřech letech. Mimořádného dne - syn zapře hlídače. Uprostřed moci života, přijde smrt drsná a dlouhá v jedenáctém. Senát na ostrově umírá dlouze a lehce.
 


Komentáře

Zobrazit vše (3512)
Zobrazit starší komentáře

3501 Dana Dana | 12. května 2009 v 11:18

Ale víte, co mě teda trochu mrzí? Že jsem pro samé organizační transformační pokyny trochu polevila v konání zázraků. HNED TO NAPRAVÍME!!! Tak koho jsme to tu měli na parketě? - Ne že zase začnete s tím minimalismem a maximalismem!! Nebo vás už nedá nikdo dohromady, vy bando ušatá! Ale já jo!! JEN SE NA MĚ SPOLEHNĚTE, vy moji ušáčci... chlupáčci, koťátka... Teda já vás mám snad čím dál radši, i když vás zatím nevidím. Ale nebojte se! BUDE LÍP!! AŽ VŠICHNI OTEVŘETE OČI, TAK SE UVIDÍME! URČITĚ SE SEJDEME! STAČÍ TOMU VĚŘIT!!!

3502 Dana Dana | 12. května 2009 v 14:01

Tak, mládeži, teď se tu bude pověřovat, aby se mohlo prověřovat. Každá skupina motorkářů (řidiče auta nevyjímaje) musí vždycky ráno, než vyrazí na další cestu, absolvovat dechovou zkoušku. V každé skupině to bude mít na starost jeden z řidičů, nejlépe stále tentýž, aby v tom nebyl bchaos. K tomuto účelu zajistí dotyčný dobrovolník v pravý čas dostatek detekčních trubiček. I když PŘI PLNĚNÍ SVÉHO POSLÁNÍ BUDEME POD VYŠŠÍ OCHRANOU, určitou DISCIPLINU MUSÍME DODRŽOVAT!! MUSÍME ZABRÁNIT  jakémukoliv OHROŽENÍ NAŠÍ MISE. Stačilo by pár zabavených řidičáků a už by nastaly potíže! - Ale já věřím, že budete vzorňásci a NIC ZLÉHO NÁS NEPOTKÁ! ;-)

3503 Dana Dana | 12. května 2009 v 15:44

A teď se zase obrátím na berušky: ta dívka, která bude cestovat autem spolu s Bosorkou a spol., bude mít na starost každý večer před spaním naservírovat všem mátový čaj s medem. Na detailech přípravy se dohodne s personálem restaurace. Jak známo, máta má celou řadu příznivých účinků na lidské tělo a o medu už víme taky své, že? Čaj se může pít buď teplý, nebo s ledem - jak kdo bude chtít. Ale jisté je, že chtít  bude každý!! Bude to takový pravidelný půlnoční drink ;-) Po půlnoci už by se neměl konzumovat alkohol ani  jiná "raušovadla". O tom individuálním dávkování a také o individuální zodpovědnosti už jsem tu cosi psala, tak doufám, že to stačilo!! (A komu ne, tak toho seřežu, že si týden nesedne!!! - Pokud ho teda přeperu... ;-)) - V tuto chvíli bych tedy chtěla požádat zájemkyně o  funkci "Medulienky", aby v následujícím období pilně ochutnávaly a nakonec vytipovaly ten nejlepší z mátových čajů (na trhu je několik druhů). Dalším úkolem pro tyto dívky bude aplikovat léčebnou antistresovou dávku skořicového medu ztransformovaným občanům (takže si vždycky včas zajistí dostatek plastových lžiček). Dále jim budou při jejich odchodu domů rozdávat skleničky s medovou směsí, zatímco moderátoři jim předají výtisky Švejka před apokalypsou.
Tak, to by momentálně bylo z Vesmíru vše. A kdyby se náhodou něco šustlo, tak to sem hnedka napíšu, jo? (Nebo radši ne!! On sem občas taky zabrousí Pezx - a co kdyby byl žárlivý...?! ;-))

3504 Jonas Jonas | 12. května 2009 v 19:11
3505 Dana Dana | 13. května 2009 v 9:56

Vážení přátelé! Já se vám musím hned takhle po ránu k něčemu přiznat. Ale né že se vyděsíte a přestanete se mnou kamarádit!! Já už bych bez vás nejspíš  nemohla existovat, víte? JSTE MOJE DROGA - JAK VÍRA V BOGA!! ;-) Tak, ale zpět k tomu přiznání!! - Mimochodem: zpět je německy zurück, jinak podle  Jonase zuck, podle Abubena šuk. (Oni ti kluci jsou takoví razantní, tak to takhle zkracujou, víte? Hlavně když mají třeba zrovna nějaký fofr nebo tak...) - No, to jen tak pro doplnění informací; není to nic od našeho tématu, to vidíte sami, že jo... Tak přiznám se už konečně, nebo ne?!? Leze to ze mě jak z chlupaté deky, doprčic!! Ale až to konečně vyklopím, tak to budete teda čubrnět!! I Rascal bude zírat!! (Tak co ta Tvoje optika, koťátko? Už je v koši? A že jsem tak smělá: jinak Ti všechno funguje k Tvé naprosté vspokojenosti? Nebo bys ode mě potřeboval ještě nějak pomoct? Stačí mňouknout, Ty můj kocourku! ;-)
No, vidím, že se takhle nikam nedostaneme! S tím Rascalem jsme tu uvízli jak v propasti a dál už to prostě nejde!! Ale mně neutečete! Anebo si klidně utečte, ale za chvilku si to dáme znovu; uděláme druhý pokus. Tak ať jste na to jaksepatří nachystaní!!! ;-)

3506 Dana Dana | 13. května 2009 v 12:08

Tak víte, co je nového? Přestal se mi líbit můj soused!! A víte proč? Představte si, že on tu holku, co s ním bydlí (a předpokládám, že nejen bydlí), oslovuje "vole"!!! No, co byste tomu řekli?!? Já si teda myslím, že v některých blíže nespecifikovaných situacích ji tak snad netituluje, PROBOHA!! Jak by to taky vypadalo, kdyby to pak dali spolu dohromady!?! Vždyť by je i v  tom "rauši" muselo napadnout, že JE TO PROTI PŘÍRODĚ, ne?! - Takže, holky!!! Berušky moje, nenechte si od bývalých pánů tvorstva nadávat do zvířat větších, než jsou kočičky! I ty ovečky už mi připadají  nepřípustné; a tím pádem by měly být taky nepřístupné!! (Ale na druhou stranu bych připustila debatu o hodně podobných zvířátkách... ;-)  
Tak zase zpět!!(Zuck!) To výše napsané se týká jen oslovování; chápete mě, doufám! Že byste někde na svém krásném tělíčku nemohly mít kousek srsti - to je další nesmysl, který byste si rozhodně neměly nechat vnutit!! Vždyť každý má být takový, JAK HO PÁNBŮH STVOŘIL! A když NENÍ sám se sebou SPOKOJENÝ, tak si může prostě VE VESMÍRU OBJEDNAT nějaké to vylepšeníčko, ne? A HLAVNĚ VĚŘIT, ŽE BŮH KAŽDÉ PŘÁNÍ SPLNÍ!!!

P:S:: Jak tady mluvíme (Sledujete, jak si rychle zvykám na tu funkci bosse? Už dokonce používám i plural majestaticus!) o tom vylepšování, tak se mi najednou nějak zželelo těch transformovaných vesnických inteligentek. Víte co? My je s tím zpotvořeným účesem (Teď ve vás hrklo, co?! ;-)) necháme absolvovat jen ten "krejzy tanec" při písničce "Když se načančám" a tu následnou promenádu při "Švihák lázeňský" - Přemýšlejte někdo o vhodné  choreografii se střídáním partnerů! - Pozor!!! Služební hlášení: Ten poslední pokyn se týká jen transformovaných občanů během tance!! Abyste si nemysleli, že se mi zželelo i vás a změnila jsem svůj instruktážní apel!! (Teda mně to zní skoro jako "masážní"; vám ne?!) Pro vás zkrátka to střídání partnerů neplatí, děťátka! Vy budete mít "radost až do rána" pořád s tím stejným! Cože?!? Radši moc neodmlouvejte, nebo vás vyzkouším, kdo to napsal!! A běda, kdo se mi u toho zkoušení zarazí a nedostane se k žádnému uzávěru! S tím si to vyřídím soukromě - ručně a stručně!! ;-))

3507 Dana Dana | 13. května 2009 v 15:03

Tak já jsem původně myslela, že se vám tu budu přiznávat k tomu, že jsem hermafrodit - jak jsem zjistila při své dnešní časněranní meditaci. Ale vy už jste si beztak všimli, že "jedu" po klukách i po holkách, že jo? Kdepak, na naši mládež si nikdo nepřijde; ta je mimořádně kritická, vnímavá a všímavá! A tak jste si určitě všimli i toho, že se coby hermafrodit dokážu v nejhorším případě vspokojit i sama se sebou. Ale jelikož jste indigové děti, tak vidíte do budoucna a víte, že s živým(i) chlapem(y) to pro mě bude každopádně lepší, tzn. že každý pád (do mé oblíbené propasti) bude lepší a lepší. Chápete, né? - Teď mě jenom tak  napadlo, jestli by si Pezx všiml těch závorek, kdyby sem čirou náhodou zabrousil. Teda té o mé propasti může, ale těch druhých ("iček") ať si radši nevšímá. Ve vlastním zájmu!!! - Né, sorry!! Tímhle já vás nebudu unavovat (znám lepší způsoby...;-) A s Pezxem si to taky vyřídím sama! Ovšem soukromě -  ručně a... Moment!! To jsem se  spletla!! (smajlík pro začervenání)  Takhle si to vyřizuju jenom se svými žáky...

3508 Dana Dana | 13. května 2009 v 18:22

Děcka, tak už je to jasné! Já teď najednou jasně vidím, že jsem jasnovidka!!! V jednom časopise jsem četla, že je markantní rozdíl mezi věštkyní a jasnovidkou. Já prý mám to, co v poslední době dělám, jako poslání a nepotřebuju k tomu žádné pomůcky.  (Ale teď teda mluvím seriozně, tak zas nevymýšlejte nějaké ptákoviny, prosím vás!!) Prý to mám přirozený dar, který  mám po svém "probuzení" prohlubovat a utužovat. No, tohle tam fakt píšou; čestné jiskerské!! Mohla bych napsat i "pionýrské", ale v našich pracovních oddílech půjde spíš o to jiskření, takže proto. I když pionýři byli zas ti průkopníci v neprobádaných končinách, takže se hodí vlastně oboje. Každý může zasalutovat podle své vyspělosti, pokročilosti. (Já vám tu radši fofrem  píšu synonymum, než se vám zas do hlavy nahrnou nějaké nemravné asociace!! Já nevím, jestli tam nosíte taky něco jiného, mládeži!) No, ale teď musíme honem dorazit, dokončit (zase pro jistotu píšu synonymum) tu jasnovidku!! Mně to bylo trochu divné, proč mně Laky pořád dokola nadhazuje, že nejsem žádná věštkyně. A teprve teď jsem to pochopila! Vždyť já jsem proti věštkyni dokonce ještě vyšší šarže!! Já bych mohla klidně nosit i výložky! Ale k čemu by mi byly, že jo? Sice jsem ten hermafrodit, jenže zas nejsem zrovna hadí žena... No, jedině to časem nějak natrénovat... možná zezačátku radši s nějakým vhodným sparing-partnerem. No, uvidíme! Ono se to vybzíká - jak by řekl Laky, že jo? Co já s tím chlapem  dneska mám? Proč mi pořád nejde z hlavy?! Jestli si ho nějak spojuju s těma výložkama či co... Já sama nevím! - Ale vím!! On asi myslí na všelijaká  čísla (do Sportky a tak) a v té souvislosti  mě na dálku vyzývá k účasti.(To je ale vyzývavý kluk!!) Tak jo, Laky, držím Ti palce a všechno, co si jen vzpomeneš; jen hlavně vyhraj!!! Máš na bedrech celou transformaci (a na výložkách - hádej koho!!)  ;-)

3509 world world | Web | 14. května 2009 v 3:41

Původní dopis, adresovaný na správce domény blog.cz; blog(at)blog.cz:

Dobrý den,

obracím se na Vás s žádostí o zablokování IP adresy, či znemožnění jejího dalšího působení na mém blogu. Jedná se o IP adresu uživatele "DANA", uidzr185207.sattnet.cz(212.96.185.207). Daný uživatel skrývá svou identitu i pod jiné přezdívky, neustále mne pronásleduje a zvažuji tak i právní kroky, neboť jeho pomatenost nezná mezí a začíná být pro mou osobu již nejen virtuálně nebezpečná. Doufám, že mi po shlédnutí posledních desítek příspěvků pod tímto článkem dáte za pravdu a jeho uživatelskou IP adresu zablokujete. Jen na okraj bych zmínil, že se nejedná pouze o tento článek, daná osoba terorizuje a paralyzuje komepletně celý blog. Onu osobu neznám, v životě jsem s ní nepřišel do kontaktu, i proto bych vyloučil jakoukoliv osobní mstu, spíše se jedná o projev asociálního chování a sociální deprivace z její strany.

Děkuji za odpověď, popř. za vyhovění mé žádosti,

s pozdravem

xxx

Odpověď:

Dobrý den,

Blog.cz poskytuje prostor pro bezplatné založení a vedení blogu, tím naše úloha jako provozovatele končí. Držíme se respektu ke svobodě slova a ponecháváme zodpovědnost uživatelů ve vztahu k obsahu, který chtějí zveřejňovat na svém blogu, pouze na nich samotných. Není tedy v našich silách zasahovat do konfliktů mezi uživateli, a myslíme si, že by to ani nebylo dobré; v podobných případech je tedy na vás, co uděláte - můžete si třeba zavést dočasně moderované komentáře, odstranit si z menu Zprávu autorovi apod. Blokování IP adres bohužel v současnosti příliš nefunguje, ale již se zabýváme novou specifikací funkčnosti, jak by to mělo ideálně fungovat.

S přáním pěkného dne

Tým Blog.cz

3510 Dana Dana | 14. května 2009 v 10:10

Já si teda myslím, že v půl čtvrté ráno všichni normální lidi spí! A ti výjimeční a jedineční, kteří (doufejme) víc vydrží, tak ti v noci bdí a NAMÍSTO dosavadních SNŮ už mají v mysli různé zajímavé VIZUALIZACE. Jejich  prostřednictvím pracují intenzivně a naplno (protože to snad jinak ani neumí) PRO TRANSFORMACI. Než to ale doopravdy ZAČNE, nastane těmto výjimečným a jedinečným lidem (aka transformátorům) DOBROVOLNÁ ÚPRAVA REŽIMU. Jinak by to nešlo!!! Budou SE muset PŘIZPŮSOBIT VĚTŠINĚ  - naštěstí ne té mlčící, ale naopak té ... No ne, já se to sem snad stydím napsat!! Já jsem, jak tak sleduju, čím dál víc nesmělá a plachá! Kde jsou ty časy, kdy jsem byla smělá a vstřícná a bez jakéhokoli sebezapírání jsem přijímala i takové narážky a výzvy kamarádů, jako že "každá slušná holka má být v devět už v posteli, aby byla do půlnoci doma"...! ;-)
Ale abyste věděli, já se taky neflákám!! Já si taky vyvolávám všelijaké vize. Třeba dnes ráno jsem měla takovou vizi, že jsme přijeli s Pezxem na motorce do hospody. (Teda ne až dovnitř! Předtím jsme z toho samozřejmě slezli, že jo - jako všichni ostatní!) A ten program vedle v sále už začal a ti ostatní motorkáři se divili, proč jedeme tak pozdě. A já jsem jim na vysvětlenou říkala: "My jsme si nutně museli udělat zdravotní přestávku. Před zlatou tequilou Pezxe jakž takž uhlídám, ale tu skořicovou zmrzlinu jsem teda podcenila!!" ;-)

3511 Dana Dana | 14. května 2009 v 11:11

Abych vám pravdu řekla, tak já se jen tak tvářím, že si z toho Worlda nic nedělám. Ve skutečnosti mi nasadil pěkného brouka do hlavy! Jak tam vyhrožuje s jakýmisi právními kroky, tak mě napadla taková bláznivá myšlenka: Co kdyby si mě, Kristepane, Pezx mermomocí chtěl vzít?!? Vždyť já pořád ještě nejsem rozvedená! A dovedete si, lidi,  představit, jak nějaká padesátiletá ženská, navíc vdaná, navíc za někoho úplně jiného, rajtuje celé léto s dvacetiletým klukem na motorce cik cak (ruzkzuck) po republice?!? Dyť by to byla Sodoma Gomora! Jenom si to představte!! (Ale zas až tak do detailů nemusíte!!)- Víte co, děťátka moje? My na toho mého budoucího exmanžela zkusíme zahrát přesilovku, jo? Já totiž nabeton vím, že mi to dělá naschvál; že ten rozvod schválně oddaluje. Vidíte, jak nežádoucí může být někdy oddalování? - Ovšem při našem transformačním úsilí o něj budeme usilovat, a to co nejdéle; pokud možno až do odvolání, odkřičení (zase hnedka synonymum, abyste měli i při tom zatmění jasno!! ;-)

3512 Dana Dana | 14. května 2009 v 14:08

Všimli jste si těch krásných časů, kdy jsem odeslala ty poslední dva příspěvky? - Tímto ovšem nechci naznačit, že jsou poslední! Zdaleka ne!! (Já radši naznačuju zblízka, víte? A úplně nejradši úplně zblizoučka... Ale to vy taky, že jo?) Tak co ty časy? Co na ně říká naše milá Wahlgrenis?
10:10  Příjemné události, vyjasnění problémů, odstranění překážek z cesty; strach není na místě, posun do budoucnosti, pochopení.
11:11  Ideální směr, po kterém jdeme; všechno je v nejlepším pořádku; mějme otevřené oči, přichází láska, cit, srdce.
No?! Co vy na to, děti moje? Tak si myslím... (Věřili byste, že já za tou větou slyším Abubena, jak mi začátkem dubna při té zdejší erotické besídce nabízel Worlda? Šup,šuk atd.- vzpomínáte, ne? - Já teda nevzpomínám, protože pořád ještě není na co!! Ale přijde Den - a víte co, že jo? Zúčtujem spolu! Ale moment; nevyhrožovala jsem s tím účtováním už Rascalovi?! Se mi zdá, že v tom začínám mít nějaký bchaos. Aby se mi to nakonec nevymklo z ruky všecko!! - To bych nerada - po těch jedenácti krutých měsících celibátu!)

Ne! Radši změňme téma! Děcka, víte, co bude nejlepší? Když zas budeme trochu pilovat tu transformaci.(Mimoslužební hlášení: Pezx, ale nepřeháněj to! Bacha na pilník!! ;-) Jo, tak když už máme toho Pezxe na paškálu (To prý je nějaká velká kostelní svíčka; věděli jste to? - No, ale v tom případě bych si ten paškál snad zasloužila spíš já než Pezx, nemyslíte? Ten nevydrží v celibátu ani jedenáct hodin - natož měsíců jako já...! :-(  Ale já ho zkrotím!! Já mu zadám takových úkolů, že nebude vědět, kde mu hlava stojí (natož co jiného!) Tak s namnožením toho Švejka si snad jako bývalý Daniel Adam z Veleslavína už nějak poradil. Já jenom doufám, že to  neopisuje ručně!!! (Třeba nemá úhledný rukopis a zničil by mi umělecký dojem!) No, a co má ještě "na triku"? (Rtěnku zatím ne, ale kdo si počká... Ježíši, jak já už se těším!!!) Ještě by měl jako duchovní vůdce (a tělesný svůdce) sepsat pro všechny představitele Pezxe tu odbornou  přednášku na téma apokalypsa a Nostradamovy předpovědi - až do roku 2015, aby tam byla ta optimistická vize budoucnosti. Během přednášky by se měly promítat ty piktogramy a možná nějaké obrázky k životopisu Nostradama. Trvat by to nemělo víc než 30 minut. Snad nebude tak těžké naučit se většinu textu zpaměti; při té projekci by se to mohlo vykládat docela dobře.  
No, pořád taky čekám nějaké instrukce ohledně toho časopisu, ale zatím nic. Jen mám takovou předtuchu, že to bude řídit Gryzly (Kdo ví, co ten rošťák teďka kde dělá...? - No, já se o něj nebojím! Ten se nějak  zabaví. "Zaručeně". Jen aby se nám při té "zaručené" činnosti moc nevyčerpal a zbyly mu nějaké síly na ten transformační časopis!)
A co naše berušky? Už nasávají a testují mátové čajíčky? Chtělo by to taky vyzkoušet správné dávkování toho medu, aby po našem půlnočním drinku všichni úplně šíleli!! (A to v obou slova smyslech, pokud možno! ;-)  A co ty rozcuchané transformované občanky? Po těch dvou písničkách, kdy je necháme "podusit" a "pěnit", jim dovolíme, aby se daly do pořádku. Musíme jim dát k dispozici přiměřeně velká zrcátka a hřebeny a dát pozor, aby nám neodešly na WC a eventuelně neutekly domů. Všechny ty kadeřnické pomůcky by měly mít na starost Bosorka s Medulienkou. - Pokračování příště!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama