Takowey powedeney wíkend I

11. února 2007 v 15:02 | world
Páteq ( 00:00 - 16:00 )

Ránqo sem dostal na ajsko přesný popiz cco mám děati :)) nastup do busu číslo 123 a přiyeď za mnó, u potrawin zahni doprawa a paq uwidíš muy autokar.

Ano, yel sem yiným busíqem 132kou.. zastáwqu gde sem měl wystoupit sem yako suwerén přeyel :)))) a taxem si uděal wokružqu po metropoli po swýh nožkáh.. hezzky to ten welkey den začal.. yeště nebylo ani wosm hodin.

Ranní ccesta do Lahoště pro Jaskiho, kerý zde byl u swé (?) slečny. Následowala jííízda na jatka. Byli ste už něgdy na jatkááh.. doporučuyu welicce.. pokud kcete zažít masakr žiwě.. wydeyte se na yatka.. třebaz pro prasečíí hlawu yako my.. :))

Prwní problémeq.. na jatkáh zrowinka zabíjeli krawičqy.. ehm.. dát do tomboly hlawu kráwy? Ne-e to se nehodí.. máme přijet později.. okí.. kceme yet pro chlebíčqy a kwětiny yenže..

.. zemiho autokar ye speccificcké wozidlo.. nastoupíte do něy a jewí se wskutqu přijatelně.. yenže stačí pááár prudčíh pohybů a ze zemiho auta se sypou součástky na wozowqu.. naposledy se takto wysypal řemen.. ehm, řemen zayišťuye resp. ye prostředníqem pro dobíjení baterie, chlazení a pumpy.. taqže i absolutní lajk pozná, že s takowýmhle wozem se nedá nikam yet.

Na wolnoběh sme taq projeli neyznáměyším městem na E55, až na druhý konecc metropole.

Řemen nakoupen, sicce wěčí, ale přesto použitelney.. yede se dáál.. chlebíčqy?

Yeden za šest korun, ccož ye luXXXus! :)) koupili sme pohotowě 200 chlebíčqů s tím, že ye prodáme za deset a wyděláme na tom solidní penízqy.. wše praccně wodwážíme do pronayatýh prostor.. yenže.. ye nám oznámeno, že chlebíčqy prodáwat nesmíme.. musí se rozdáwat zadarmo.. a taq smolíq. Zbytečně wyhozené penízqy..

.. další problém? Kwětiny.. růže pro náz byly krásné.. ale pro třídní učitelqu byla kwětina, ehm poněkud mrtwá.. :))
 


Anketa

Wokradl Wás něgdy něgdo wo něcco?

Ano.
Ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama