Takowey powedeney wíkend IV

11. února 2007 v 15:38 | world
.. takle do mrtě wopitou wosobu sem snad eště newiděl :)) ale pšt.. nemůžu si přecce takle weřejně děat legraccci ze sannynky.. ploto Wáz wšehny žádám, slečně to newyčíteyte, nikomu neříkeyte.. nehte si to pro sééébe.. a až yi uwidíte, pozwěte yi na panáka absintha bo wodky.. ráda puyde :))))

Rozchody sou těžký, mno. A Lukáši není na Wáz ta slečna mocc stará? Zaperlili Benediqtowá s Reichowou.. koukám na ně, yaq koukay na slečnu, cco se wálí we swýh zwratkáh na schodeh.. ehm, my sme se nerozešli, my sme spolu se ženou yiž přěz dewět měsícců a ye nám spol fajn. Nechápawey pohled wobou.. mno, wona se swíjí na těh schodeh, plotože ye wopitá, chňápete?

Střízliwění se nepatrně protáhlo.. Honzíq mi se slečnou wela pomohl, tímto mu děkuyi :)) a sannynka kolem sebe pořád pliwala alkoholy.. nayednou začal blinkat i jaski.. a to už byo na mě mocc a mocc sem si přál, abyh též blinkal. Wšicci kolem Wáz zwraccey a wy yediney stojíte stranou přitom piyete yednu sklenqu za druhou :))))

Ale asik nigdy nezapomenu na hodinqu a čtwrt spánqu mého děwčete při mém wosobním plese.. :))

Maturiťáq ye plostě yednou za žiwot.. musí se užít. Podle toho to wypadalo. Před půlnoccí začali moji bližní, čti sannynka a jaski, střízliwět.

Ye důležité poděkowat wšem wosobám, keré mi se sannynkou pomáhali, mocc si waší pomocc wážím. Kci poděowat i wšem wosobám, keré na ten plesíq šli předewším kwůli mně.. sem mocc rád, že ste tam byli.. ples to byl totiž yedinečney a zaručeně ste se tam nenudili.

O půlnocci odšerpowání a zběsilost.. s jaskim wylézáme na bedny a paříme na Sagvana Tofiho, Kabáty či další podobné komerčárny.. ale ye to yedno.. hlawní ye, že muzika hraye a skáče se skáče.. nayednou přicházeyí The Clash a my s Autinqou (taká yedna punx princcezzna házíme POGO) :)))) krásney zážiteq.. :))

A pyšní na sebe můžou být lidi cco nám se wším pomáhali aka Brácha, Dejw, Lenqa.. sou teprw we druháqu, ale my maturanti sme yim do pacceq swěřili několikasettisíccowé částqy :))))
 


Anketa

Líbí se Wám Sannynka?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama