Takowey powedeney wíkend V

11. února 2007 v 15:45 | world
Yeště než sme začali s jaskim řádit na bednáh a hrát si na profi hercce, wopustil náz náš ctěný organizátor a moderátor pan Balda.

Doporučuyu každému budouccímu maturantowi, aby ste ho kontaktowali. Lhosteynějšího člowěqa za ty penízky neseženete! Nerozloučil se, nitz. Bez fanfár? Ne, bez nakopání pr*ele to si zasloužil. Neuměl teXt, yako moderátor selhla, yim objednaná kapela odehrála dwě tři písně, zbyteq byl z cédéčeq..

.. teď yen takowé záchytné body, z kerýh budu fabulowat ccelý zbyteq nocci.. Lucie - Černí andělé, následně mizíme w kamrlíqu určeném pro maturanty.. tam se yednou za čaz wěčina maturantů sejde na pár minuteq a následně rozprchne.. pořád dokola.. se sannynkou sme tam seděli a keccali s meyma spolužáqama.. zůstal tam i Dejw a Brášqa, woba si ubalili jointa do igelitowého wobalu.. zobali wrabcci zobali..

.. sannynka si s wěčinou spolužačeq a polužáků rozuměla.. nejwítz s jaskim of course. Toho ktěli yeho rodiče odwlécci domů, neboť se yen s přemáháním udržel na nohou.. nakonecc yeho úžasná sestřičqa, bojownicce za yeho práwa, domluwila yeho setrwání na yeho maturáku. Kupodiwu jaski rychle wystžízliwěl.

W úwodu sem zmínil hrát si na profi hercce, yaq to probíhalo? Wewerqy byly publikum a my synchronizowali s jaskim swé pohyby.. wše díky telepatii.. dělali sme úpe stejné kreacce.. :))
 


Anketa

Kouříte?

Ano.
Ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama