Takowey powedeney wíkend VIII

11. února 2007 v 16:24 | world
Sobotqa/Neděle (06:00 - 03:00)

.. při yízdě taxíkem domů z plesu sme widěli úžasnou autonehodu, hned sem si wzpomněl na zemiho.. byl to bíley golf.. naštěstí sem měl yistotu, že zemi trsal na plese :))

Poslední mohykáni tam zůstali až do zawíračqy.. mno to my se sannynkou sme šli minkat také něako po šesté.. přecce yenom.. sicce unawení a líbajíccí se w polospánqu.. poloopití a polostžízliwý.. takowey pseudostaw.. :))))

Wo to horší byo ráno probuzení we wosm telefóneq křičí Ye čaz wstáwat! Ye osm patnácct! Byl to poslední křiq této Nokie 1600, byla eště dopoledne wráccena mou a sannynky wosobou.. tzn., mám nazpět swůy telefón=we škole dem pařit atletiqu :))))

Škola? Na tu zatím nemyslím.. ye sobotqa.. budem koukat se sannynkou na film.. ehm, lehli sme si na postýlqu, zapnuli dýwqo.. a chrrr.. chrrr..

.. wečel dokonalé setkání s wewerqama w Soundcafé.. následně i jaski dorazi :)) sannynka odwážně wykouzlila Sex on the beach.. škoda yen, že seks na pláži ye určen pro lid starší osmnáccti let. S jaskim áftrpárty po plese pokračowala přez Krčmu před Auru. Následně benzínqa.. čajíq za třiccet korun, to se wyplatí.. absolutně womylem sem totiž do automatu hodil kowowou pade..

.. wypilo se toho sakra mocc.. utratilo yeště wítz.. ale wšici byli spokojení.. wíkend yaq má beyt.. ostatně maturitní plez ye záležitost, kwůli keré se wyplatí snad i propadnou a maturitní ročníq wopakowat.. nejkrásněyší zážiteq dosawadního studijního žiwota.

Asik nigdy nezapomenu na příhody z něy.. na mně blízké wosoby, na spolužáky, spolužačqy, cco sme si, to sme si.. ale tohle ye plez.

Pochňápali to asik wšici, že uzawřít mír ye strategiccké.. wšici maturanti wčetně žab a píčodrbeq konzumowali alkohol.. a užíwali si wečera.. každey si ponese yiné wzpomínqy.. yáá yen ty krásné. Neykrásněyší?

Poněkud symboliccky to bude předáwání šerpy a kwětiny.. pan ředitel perfekně wystihl situacci a yáá mu řeq strohé, awšaq neméně wýstižné Děkuyi. To díky yemu sem wlasně prožil nezapomenutelney páteq.. a páteq předznamenal cceley wíkend.

Děkuyi říkám wšem, keří ste se zúastnili, byla to dokonalost sama..
 


Anketa

Líbí se Wám Sannynka?

Ano
Ne

Komentáře

1 veverka;) veverka;) | 12. února 2007 v 20:11 | Reagovat

taakze! ples: zacatek dosti nezazivny aale pak krasnej zazitek! hh nezapomenu:)) a sound? za ten sem taktez rada! sic krapet kratky ale vyvedeny:)) muzu rict pa+so krasne to dny! :)))

2 world world | E-mail | Web | 13. února 2007 v 14:16 | Reagovat

wewerqa: Sem rád, že se líbilo, snad i wewerqám wzpomínky zůstanou.. :))

3 slůně slůně | 19. května 2008 v 19:10 | Reagovat

ty, ten jazyk se ti moc nepovedl... piluj, chlapče, piluj.

4 Luciášek Luciášek | Web | 19. května 2008 v 22:18 | Reagovat

Mno přesmyčka polštiny a češtiny mě opustila, když jsem procitl z nereálného snu... katarze... a hle, začal jsem si vážit krás českého jazyka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama