Yesterday, all my troubles.. II

7. února 2007 v 13:22 | world
.. yenže ten přišel iHned yaxem přišel domů. Newim, gdykolif zaklapnu za sebou dweře.. poleye mě horqo, diwney poccit a hlawa začne rotowat úpe yinaq.. cceytím se neswůy.. ye to poccit, s kerým se swým rodičům mohu asik yen těžqo pochlubit, bo by mě steyně neposlouchali a říkali by něcco we smyslu, že sem debil.

Mno a ten pseudostrach mě dostáwá faq na mentální úroweň desetiletého retarda. Měl sem sqělou náladu a ta byla náhle tytam.. kupodiwu si w poslední době wícce rozumím s tím pánem než s tou ženou.. newím čím to ye, ye to yew kerey mě šokuje..

.. áááá sme si powídali.. ale yako klídeq wše w poho.. matičqa přišla z prácce pogo pogo.. zasmáli sme se.. a nayednou yako gdyž utne.

Hádka. Hromy. Blesky. A wšicci do mě šťouchay, křičey na mě, a yáá se ptám swé hlawy, kam se yen zakutálela, neysem schopen wydat yedinou hlásqu z úst a yen tupě zírám na dwě postawy, keré mi říkayí, yaq mocc sem se změnil za poslední dobu.. teda spešl tohle řekla máma.

A to mě dostalo.

Nebudu tady někoho pomlouwat kritizowat... nemá to smysl a není to wůbecc fér za zádama (steyně počítám s tím, že dříw nebo pozděyi tehle bločeq wypátray.. ). Ale yediney gdo se změnil ye ona. Sem pořád steyney.. schizofrenní.. wenqu yiney doma yiney. Yasnéé.. a cco ona? Dycky takowé sluníčqo, keré sem nadewše milowal a poslední dobou si yen hledá důwody, aby mohla beyt na mě hnusná, zákeřná, aby mohla wentilowat swůy ccelodenní stres, swé deprese z toho, že sem yiney, než si we swýh sneh přectawowala.

Se womlouwám, že neysem sen a neumím logiccky myslet.. se womlouwám, že se "snažím beyt yiney". Ale uwažowala něgdy wo tom, že logiccky myslím a že yiney sem a nesnažím se wo to?!

Zeptal sem se Boha, ploč nenechá umřít člowěqa, kerey umřít kce. Wodpowěď? Nicc mi neřeq, asik to wí lépe než yáá, že umřít nekci. To se mi líbí, každey wlasně zná naše poccity lépe než my sami.

Sem si naiwně myslel, že swět ye wod toho aby se žil.. ne-e wěčina cciwilizacce podporuye pomalou a bolestiwou smrt.
 


Anketa

Máte (měli ste) ideální děctwí?

Ano.
Ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama